Организатор беспорядков 9 мая в Днепре участвовал в аннексии Крыма, - Князев

18.05.2017 10:15

В Днепре полиция объявила в розыск несколько человек, среди них – участник аннексии Крыма.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Такое заявление сегодня в Днепре сделал новый глава Нацполиции Сергей Князев. «Одного из зачинщиков беспорядков объявлено в розыск управлением Национальной полиции АРК Крым, — сказал Сергей Князев. — Нами было установлено, что этот гражданин принимал активное участие в незаконной аннексии Крыма».

Всего по результатам работы комиссии, правоохранительные органы установили анкетные данные 25 человек, которые спровоцировали драки возле монумента Славы. «Эти лица со стороны, которая спровоцировала драки, — сказал главный полицейский Украины. – Из 25 человек 14 — объявлено о подозрении, 5 избрали меру пресечения в виде содержания под стражей, с одним заключено соглашение о признании вины».

Остальным 8 участникам противостояний объявлено о подозрении заочно. Полиция объявила их в розыск.

Напомним, что 9 мая 2017 года в Днепре произошли столкновения. В драке возле мемориала Славы утром 9 мая пострадало 6 сотрудников полиции, у 4 из которых легкие травмы конечностей и головы и у 2 — ожоги глаз от попадания слезоточивого газа. Также пострадали 6 гражданских лиц, из которых ветеран АТО госпитализован, остальным оказана медицинская помощь, и они выписаны на амбулаторное лечение.

Комментарии
куууу
18.05.2017
Что за гражданин??? Как ФИО преступника??? Кому выгодно не называть фамилии преступников???
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю