Оппоблок потребовал от мэрии разработать механизм исполнения поручений избирателей

24.05.2018 10:45

Для того, чтобы полностью не затормозилось исполнение поручений избирателей, в связи с принятым горсоветом Днепра решением о прохождении через систему ProZorro так называемых «депутатских денег», фракция ОППОЗИЦИОННОГО БЛОКА потребовала от чиновников представить действенный механизм исполнения поручений избирателей.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу партии.

«Депутатские деньги» будут приходить через систему ProZorro. Мы проголосовали за это решение. Задача чиновников — в кратчайшие сроки представить механизм, который позволит реализовать депутатские полномочия каждому депутату и помочь горожанам в решении их насущных проблем», - сказала Начарьян.

Она отметила, что в 2017 году, как и в 2016 «депутатские деньги» для ОППОЗИЦИОННОГО БЛОКА всегда были предметом шантажа депутатов со стороны мэра.

«Фактически деньги тормозились всегда. Большинству оппозиционных депутатов не удавалось реализовать в полном объеме средства на исполнение поручений избирателей. На сегодняшний день, несмотря на действия мэра, наши депутаты ведут активную работу в округах, помогают горожанам», - сказала она.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МІСЬКА РАДА
РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ
Голосування № 014

Голосування проведене: 23.05.2018 11:47:36

Статус голосування: Голосування закінчене

Обрано депутатів: 65
Було присутньо депутатів: 50
Так: 33
Ні: 1
Утримались: 10
Не голосували: 6

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТЕ

Депутатська фракція: МІСЬКИЙ ГОЛОВА

Так: 1
Ні: 0
Утримались: 0
Не голосували: 0
 
Філатов Б. А. 
Так 

Депутатська фракція: ОБ'ЄДНАННЯ САМОПОМІЧ

Так: 2
Ні: 0
Утримались: 0
Не голосували: 1
 
Акуленко Ю. В. 
Був відсутній 

Купрієнко О. Ю. 
Так 

Лигін О. П. 
Так 

Депутатська фракція: УКРОП

Так: 19
Ні: 0
Утримались: 0
Не голосували: 1
 
Барановський С. М. 
Так 

Буря К. М. 
Так 

Гельфер Г. А. 
Так 

Глядчишин Г. В. 
Так 

Головаха П. В. 
Так 

Дитятковська Є. М. 
Так 

Дмитрова Ю. С. 
Так 

Кривошеєв Є. В. 
Так 

Кутузов М. А. 
Так 

Лисенко М. О. 
Так 

Маковцев І. І. 
Так 

Максюта О. М. 
Так 

Павлов А. Г. 
Так 

Панченко В. Г. 
Так 

Санжара О. О. 
Так 

Слободянюк М. В. 
Так 

Тупиця О. Л. 
Так 

Федоренко В. В. 
Так 

Черкаський О. В. 
Був відсутній 

Шевченко С. А. 
Так 

Депутатська фракція: СОЛІДАРНІСТЬ

Так: 2
Ні: 0
Утримались: 1
Не голосували: 3
 
Гороховський М. С. 
Так 

Кучугура М. В. 
Був відсутній 

Маринчук С. Г. 
Утримався 

Примаков К. Ю. 
Так 

Хозін Д. С. 
Був відсутній 

Шикуленко О. В. 
Був відсутній 

Депутатська фракція: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

Так: 4
Ні: 0
Утримались: 0
Не голосували: 4
 
Гивель Я. О. 
Був відсутній 

Каптєлова Т. Л. 
Так 

Луценко Н. О. 
Був відсутній 

Начар'ян Н. О. 
Так 

Пилипенко Н. В. 
Так 

Селіванова Л. Є. 
Не голосував 

Сирота О. В. 
Так 

Яровий В. В. 
Був відсутній 

Депутатська фракція: ГРОМАДСЬКА СИЛА

Так: 3
Ні: 0
Утримались: 0
Не голосували: 3
 
Ельдаров А. І. 
Так 

Збарська К. Ю. 
Був відсутній 

Краснов З. Г. 
Так 

Краснов Р. З. 
Був відсутній 

Кушнір С. В. 
Так 

Лаппо І. М. 
Був відсутній 

Депутатська фракція: ЗА ЖИТТЯ

Так: 1
Ні: 0
Утримались: 4
Не голосували: 1
 
Глікман М. М. 
Утримався 

Нікітін С. М. 
Утримався 

Постольник Н. І. 
Утримався 

Рублівський В. Г. 
Так 

Сергєєв В. С. 
Утримався 

Стєпанян О. О. 
Не голосував 

Депутатська фракція: НАШ КРАЙ

Так: 0
Ні: 1
Утримались: 4
Не голосували: 3
 
Верба В. М. 
Утримався 

Вишневецький Р. Ю. 
Не голосував 

Григорук О. Р. 
Не голосував 

Губерт В. П. 
Утримався 

Демідова Н. М. 
Ні 

Пилипенко А. А. 
Утримався 

Пустовий С. В. 
Утримався 

Царенко М. Г. 
Не голосував 

Депутатська фракція: ПОЗАФРАКЦІЙНІ ДЕПУТАТИ

Так: 1
Ні: 0
Утримались: 1
Не голосували: 5
 
Безуглий Д. Г. 
Був відсутній 

Ікол В. Г. 
Не голосував 

Мішалов В. Д. 
Був відсутній 

Староскольцева А. О. 
Так 

Суханов С. А. 
Був відсутній 

Турчин О. Л. 
Був відсутній 

Хмельников А. О. 
Утримався 
Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що з         19.04.2020 набирають чинності норми Закону України від 20 вересня 2019 року № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» (далі – Закон № 128), відповідно до яких у платників податків виникає право на використання програмних реєстраторів розрахункових операцій   (далі – РРО) – альтернативи традиційним РРО.

Для застосування програмних РРО ДПС надасть безкоштовне рішення, яким можна буде користуватися в частині фіскалізації торговельних операцій, поряд з цим, платники зможуть використовувати програмні РРО, доступні на ринку.

Запис на тестування відбувається на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням https://prrosto.kmu.gov.ua/.

Слід зазначити, що дія Закону № 128 не поширюється на:

► «спрощенців» першої групи;

► фізичних осіб, які продають на ринку вживані речі, продукти власного підсобного господарства.

Самозайняті особи – «айтішники», юристи, консультанти, інші самозайнятих осіб, у тому числі і ті, хто працює на третій групі спрощеної системи оподаткування, можуть не використовувати РРО у разі:

● якщо їх клієнти розраховуються з ними виключно у безготівковій формі без застосування платіжних карток і перераховують їм кошти на поточний рахунок банківським переказом;

● якщо клієнт у касі банку вносить готівку для подальшого її зарахування на поточний рахунок продавця.

 

 

 

 

Подробнее

     Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з початку року стартувала кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2019 року, яка триватиме до 1 травня 2020 року.

     За місяць деклараційної кампанії громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано 1 344 декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік. Про це повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

     Загальна сума задекларованого у деклараціях оподатковуваного доходу за 2019 рік – 176,9 млн грн, до сплати в бюджет нараховано 5,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 2,6 млн грн більше, ніж у 2019 році, та 1,0 млн грн військового збору, що на 0,5 млн грн більше минулого року.

     Доходи у сумі понад 1 мільйон гривень задекларували 13 мешканців Дніпропетровщини. Сума задекларованого ними доходу склала 72,9 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 1,2 млн грн, сума військового збору до сплати складає 0,13 млн гривень.

Разом з тим, 177 мешканців Дніпропетровщини надали декларацію з метою скористатися правом на податкову знижку, сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає 0,5 млн гривень. Реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

     Закликаємо громадян не зволікати та вчасно задекларувати свої доходи.

 

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 13.05.2017 № 497, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.06.2017 за № 700/30568.

Норми встановлені п.п. 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Податковий розрахунок за базовий звітний (податковий) період подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (п.п. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 ПКУ).

Крім того, звертаємо увагу, що фізичним особам, які надали у 2019 році посередницькі послуги, пов’язані з наданням послуг з оренди нерухомості і не є суб’єктами підприємницької діяльності, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) у разі отримання доходів, з яких під час їх нарахування або виплати не сплачувався податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, і при цьому такі доходи не звільнені від оподаткування.

Задекларувати отриманий у минулому році дохід та надати декларацію до податкового органу за місцем своєї реєстрації необхідно не пізніше 30 квітня 2020 року.

У такій декларації необхідно самостійно нарахувати податок на доходи фізичних осіб і військовий збір та у термін не пізніше 31 липня поточного року сплатити їх на відповідні рахунки.

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати нарахованих платежів розміщена на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» у рубриці «Бюджетні рахунки».

 

Подробнее

     Питання організації роз'яснювальної роботи під час кампанії декларування доходів громадян стали провідними під час проведення зустрічі, що відбулася в приміщенні Павлоградської ДПІ Західно-Донбаського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області.

     Учасники зустрічі – начальник Павлоградської ДПІ Ольга Радіонова та волонтери – ветерани-пенсіонери податкової служби Західно-Донбаського управління обговорили особливості проведення цьогорічної кампанії декларування, обмінялись думками з приводу нюансів цієї кампанії та визначили шляхи співпраці у доведенні необхідної інформації до громадян.

     Вже стало традицією, що на початку року волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують пересічних громадян міста про діяльність податкової служби. Розповсюджуючи тематичну друковану продукцію з питань декларування доходів громадян, волонтери допомагають донести необхідну інформацію до широких верств суспільства.

     “Ми, як ніхто, розуміємо важливість своєчасності сплати податків. Із власного досвіду ми знаємо, що більшість громадян – сумлінні платники. Їм необхідно лише своєчасно нагадати про необхідність декларування доходів та сплати податків, допомогти розібратися у законодавчих нормах. Саме тому ми завжди з готовністю допомагаємо своїм колегам”, - зазначають ветерани.

     Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року в Україні стартувала кампанія декларування, котра триватиме до 1 травня 2020 року. Отож, закликаємо виконати громадянський обов'язок – задекларувати свої доходи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю