Олейника просят проверить директора парка Шевченко в рамках борьбы с коррупцией

11.03.2015 09:57

«Недавно на одной из пресс-конференций заместитель губернатора Днепропетровщины Святослав Олейник пообещал серьезно взяться за коррумпированных чиновников.

Господин Олейник, мы полностью поддерживаем вашу инициативу и, пользуясь случаем, просим проверить как получилось, что при скромной зарплате чиновника директор УБЫТОЧНОГО КЗК «Центральний парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка»Александр Державецкий ездит на автомобиле Land Cruiser Prado стоимостью не менее $40 тыс», - пишут общественники «Громадского контроля» на своей странице в соцсети.

Об єтом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Эта показательная демонстрация статуса "бедными" чиновниками должна, наконец, прекратиться, а вместе с ней и воровство. Ведь красть станет бессмысленно, когда "блеснуть" наворованным будет невозможно», - считают активисты.

Читайте также: Навіть ремонт доріг обіцяють проводити під контролем громадськості

Ранее активисты публиковали свое расследование, как днепропетровские депутаты «раздают» землю парка Шевченко.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Читайте, господа.
15.03.2015
А что творится в городском Молодёжном парке! Там вообще ужас! Два бомжа поселились в служебном помещении. Обнесли это всё забором. Завели будку с собачкой. Воруют электроэнерггию. Как этот дебилизм и извращение можно ещё назвать??
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет