Около 700 бизнесменов региона подали заявки на бесплатный семинар по Prozorro

19.01.2017 09:49

Работай и побеждай в Prozorro – под таким лозунгом в ДнепрОГА 26 января состоится семинар для бизнесменов региона. Среди участников – представители министерств, облгосадминистрации, ведущие эксперты. Будут делиться опытом и те, кто уже успешно работает в Prozorro. Формат встречи – открытое обсуждение. На сегодня зарегистрировалось около 700 желающих.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Однодневное обучение для тех, кто еще не имеет опыта работы в Prozorro, и для тех, кто хочет глубже понять суть и принципы электронной системы госзакупок. Формат встречи – открытое обсуждение.

Учебная программа разбита на отдельные блоки. В первом участники узнают об объеме закупок, где их найти и какие госзаказчики планируют закупки в различных сферах. Во втором блоке речь пойдет о том, как правильно обжаловать торги и добиться справедливости.

На актуальные вопросы ответят ведущие специалисты страны. Среди них – заместитель Министра экономического развития и торговли Украины Максим Нефедов, директор департамента регулирования государственных закупок Министерства экономического развития и торговли Украины Александр Стародубцев, представители ДнепрОГА, создатели Prozorro.

На сегодня на семинар зарегистрировалось около 700 предпринимателей Днепропетровщины.

Тренинг бесплатный. Регистрация по ссылке или по телефону: (056) 717-07-04.

Семинар сотоится 26 января в 14.00 по адресу: Днепр, ОГА, пр. А.Поля, 1.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю