Офис кандидата от "Блока Порошенко" в Днепропетровске подвергся нападению

23.10.2014 17:07

В Днепропетровске в ночь на 23 октября неизвестные повредили общественную приемную кандидата от Блока Петра Порошенко по 25 округу Максима Курячего. Об этом сообщили в избирательном штабе кандидата, передает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Были забросаны смолой вывески и постеры в общественной приемной кандидата от Блока Петра Порошенко.

В штабе говорят, что представители прежней власти Януковича, понимая, что они проигрывают выборы, проводят мобилизацию всех своих сил, не гнушаясь такими «грязными» методами предвыборной «борьбы».

«Показательно, что атаке подверглась приемная, где уже многие недели действует пункт оказания помощи семьям военнослужащих и раненых в АТО украинских бойцов, куда ежедневно приходят десятки людей. Но истерики и провокации путинских бандитов не смогут помешать людям сделать свой выбор в пользу мира, стабильности и европейских реформ. Победа будет за нами», - заявляет Максим Курячий.

Только за последнюю неделю штабы «Блока Петра Порошенко» несколько раз подвергались атакам. Как ранее сообщалось, была брошена граната в городской штаб Блока в Кривом Роге, уничтожаются и портятся наружные рекламные носители.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Фаина
24.10.2014
Не удевительно!!!! Порошенко понабрал к себе в команду дешевых мразей, которые еще и АТО прикрываються, Курячий вообще жополиз Вилкула, нахер с пляжа !!!!
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский