Офис кандидата от "Блока Порошенко" в Днепропетровске подвергся нападению

23.10.2014 17:07

В Днепропетровске в ночь на 23 октября неизвестные повредили общественную приемную кандидата от Блока Петра Порошенко по 25 округу Максима Курячего. Об этом сообщили в избирательном штабе кандидата, передает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Были забросаны смолой вывески и постеры в общественной приемной кандидата от Блока Петра Порошенко.

В штабе говорят, что представители прежней власти Януковича, понимая, что они проигрывают выборы, проводят мобилизацию всех своих сил, не гнушаясь такими «грязными» методами предвыборной «борьбы».

«Показательно, что атаке подверглась приемная, где уже многие недели действует пункт оказания помощи семьям военнослужащих и раненых в АТО украинских бойцов, куда ежедневно приходят десятки людей. Но истерики и провокации путинских бандитов не смогут помешать людям сделать свой выбор в пользу мира, стабильности и европейских реформ. Победа будет за нами», - заявляет Максим Курячий.

Только за последнюю неделю штабы «Блока Петра Порошенко» несколько раз подвергались атакам. Как ранее сообщалось, была брошена граната в городской штаб Блока в Кривом Роге, уничтожаются и портятся наружные рекламные носители.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Фаина
24.10.2014
Не удевительно!!!! Порошенко понабрал к себе в команду дешевых мразей, которые еще и АТО прикрываються, Курячий вообще жополиз Вилкула, нахер с пляжа !!!!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю