Официально Днепропетровск еще не стал Днепром, - юрист

01.06.2016 13:27

Постановление №3864, которым 19 мая был переименован Днепропетровск, только готовится к подписанию главой Верховной Рады. Соответственно, официально город еще не переименован.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Постановление ВРУ о переименовании Днепропетровска в Днепр не подписано главой Верховной Рады Украины. Из проекта самого постановления Верховной Рады Украины о переименовании следует, что оно вступает в силу с момента принятия, но, если Постановление не подписано главой ВРУ, оно не приобрело статус официального документа. Поэтому официально Днепропетровск еще не стал Днепром», - прокомментировал ситуацию юрист Александр Переметчик.

Напомним, что народные депутаты Александр Вилкул и Дмитрий Колесников 19 мая подали законопроект №3864-П об отмене решения по переименованию Днепропетровска. Данный документ на сегодняшний день находится на рассмотрении в комитетах ВР.

Комментарии
Павло
01.06.2016
Вже підписано - http://tyzhden.ua/News/166474. ДНІПРО!!!!
АЛЕКСАНДР
01.06.2016
КОГДА КТО ТО ГОВОРИТ ЧТО ИХ 90 % (т.е. это около 900 000 человек - девятьсот тысяч жителей города ДНЕПРОПЕТРОВСК), ПРОТИВ ПЕРЕИМЕНОВАНИЯ ГОРОДА, ТО ЭТОМУ ДОЛЖНО БЫТЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОЕ ПОДТВЕРЖДЕНИЕ, А НЕ РЕЙТИНГ ФЕЙКОВЫХ ОПРОСОВ! РЕАЛЬНО ЗА 10 ДНЕЙ ОТ ПОДАЧИ законопроект №3864-П, И ПЕТИЦИИ НА САЙТЕ ПРЕЗИДЕНТА - ПОДДЕРЖКА СОСТАВЛЯЕТ 1103 (Одна тысяча сто три - на 14-00, 01.06.2016года) ЖИТЕЛЯ ГОРОДА- РЕАЛИЯ 0,1% ЗА "ПЕТРОВСК"!!! А ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ КАК МИНИМУМ 50 000 - 5% - ИХ ЖЕ 90% = ВОТ ВАМ И СТАТИСТИКА И ПОДСЧЁТЫ!!!
Валентина
01.06.2016
Я влюбилась в свой город с первого взгляда, 45 лет назад: город - металлургов, ученых, ракетостроителей, прекрасных парков и театров, - с Гордым и Величественным именем ДНЕПРОПЕТРОВСК!!! Я не хочу, чтобы его путали с нашей прекрасной и не менее любимой рекой ДНЕПР, которая течет через многие населенные пункты, которые тоже могут претендовать на это название.
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат