Один день з полком «Дніпро-1» в Маріуполі (ФОТО)

09.01.2015 09:48

5-6 січня з полком «Дніпро-1» в Маріуполі, так прокоментував фото автор у своєму фейсбук.

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вашій увазі - герої нового часу. Лицарі зони АТО. Справжні. Професійні. Щирі хлопці.  Юрій Береза, чудових бійців виховав!», - каже прес-офіцер полку Василіса Трофимович.

Всі фото за посиланням

Комментарии
Stepan
09.01.2015
Круто! Они в перерывах между крышеванием бизнесменов, мародерством и рейдерством (Амсторы свежий тому пример) еще и Родину защищают!
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю