Обворованную скульптуру из музея АТО ежедневно одаривают яблоками (ВИДЕО)

18.10.2016 12:02

Несколько недель назад из музея АТО в Днепре украли часть фигуры «Благодарность» - латунное яблоко, которое девочка подает военному. По поводу этого открыли уголовное производство, но в музее получить символический плод назад не надеются.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Однако люди стали нести настоящие яблоки - и такая «доработка» неожиданно оживила скульптуру. Настоящее яблоко в руках девочки – традиция, которую начали благодаря преступлению. В музее говорят: на всякий случай изготовят еще и несколько яблок из глины. Это поручили детской мастерской, а пока обходятся настоящим фруктом.

Читайте также: Музей АТО в Днепре подвергся акту вандализма.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю