Общественники нашли нарушения в тендерах Каменского горсовета

19.01.2017 10:49

Активист общественной организации «Громадський Контроль» Денис Селин заявил, что департамент охраны здоровья и социальной политики Каменского горсовета в одном из проводимых тендеров прописал дискриминационные  условия для участников.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Зрада в Каменском (Днепродзержинске) на 1,7 млн грн.

В декабре они объявляют закупку, но поднимается шум в комментариях к закупкам. В частности, ряд участников считают, что данная закупка четко прописана под группу компаний Лизоформ. Данная закупка отменяется.

И вот, в январе они объявляют новую закупку, и там присутствую, кроме всех предудыщих дискриминационных пунктов, и 2 новых : 1) что обязательно должен должно быть складское помещение на территории Каменского. Это явно дискриминационный пункт, так как с таким же успехом, можно было указать и точный адрес, по которому должен находиться поставщик. 2) что поставлять товар на склад надо в течение 4-х часов после звонка. Это явно спорный пункт, и надо запрашивать обоснование данного странного пункта.

В подобных случаях необходимо: 1) задавать вопрос в системе 2) если в системе идет отписка на вопрос, надо подавать жалобу в АМКУ. Подавать за 4 дня до начала аукциона. И детально все расписывать, чтоб все спорные пункты были убраны из документации (тех требований).

Очень большая часть начальников любит прописывать требования под нужные фирмы, только активной позицией и публичностью можно разорвать этот коррупционный круг», - рассказал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю