Общественники Днепра возмущены результатами конкурса от горсовета

07.07.2017 15:31

Сегодня, 7 июля, в горсовете Днепра огласили победителей конкурса проектов от общественных организаций, который получат финансовую поддержку из бюджета. Результаты этого отбора возмутили и разочаровали многих днепровских волонтеров и активистов, которые помогают атошникам, их семьям и переселенцам.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В Днепре люди, работающие в структурах горсовета, или книжек не читают, или выполняют только функцию «фас».

Такого фарса, как на двух комиссиях по голосованию за данные проекты, я не видела! Просто невозможно описать словами!

Итак:

Не прошли:

Проект «Бесплатный магазин для семей погибших участников АТО»;

Уголок для участников АТО на автовокзале Днепра.

Проект реабилитации для участников АТО и их семей «Допоможи собі сам» никому не нужен!

Мы тоже не прошли: Активизация и налоги в бюджет горсовета от новых жителей Днепра никому не нужны!», - написала на своей странице в Фейсбук глава общественной организации «Сила Майбутнього» Татьяна Гладкова.

«Сегодня в ожидании победы мы нарядные пришли в горсовет. Не хочу описывать все. Просто мерзко, липко и противно. Тем людям города, которые пытаются сделать его лучше, чище, правдивее, отказали. Нашлись куча причин. Каждому по своей оплеухе. Нам отказали, потому, что мы являемся благотворительной, а не общественной организацией. Зачем мы потратили столько времени и сил?  Или при отказе нам наши заявленные 80 000 гривен помощи на год (из 1 500 000 гривен) уйдут «кому они нужнее»?! Будем опять просить помощи у вас, у наших граждан. У которых есть совесть, надежда и вера в нас! Спасибо Вам родные, жители Днепра!», - поделилась впечатлениями волонтер, организатор Уголкадля участников АТО на автовокзале Днепра Татьяна Гаврилова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України виступила категорично проти перекладання на місцеві бюджети фінансування витрат через знижнення граничних тарифів на тепло і водопостачання. Це призведе до додаткового навантаження на місцеві бюджети, яке вони просто не витримають.

Подробнее

За п’ять місяців поточного року ГУ ДФС у Дніпропетровській області видано 5796 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Загалом, станом на 1 червня в області діє 14432 ліцензії по 4816 суб’єктах господарювання.

Крім того, ведеться систематичний контроль за своєчасністю щоквартальної сплати суб’єктами господарювання за ліцензії на право роздрібної торгівлі. В результаті, з початку року призупинено дію 1136 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу.

«Слід зазначити, що з початку поточного року, за порушення законодавства в частині продажу алкогольних та тютюнових виробів було анульовано 969 ліцензій, у тому числі 39 ліцензій за порушення законодавства в частині продажу зазначених товарів особам, які не досягли 18 років», - повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

 

Подробнее

Протягом січня – травня 2019 року до місцевих бюджетів Дніпропетровської області надійшло 902,5 млн грн єдиного податку від суб’єктів господарювання - фізичних осіб, що на 196,2 млн грн, або на 27,2 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

На початок червня поточного року спрощену систему оподаткування у своїй діяльності застосовують понад 96 тисяч підприємців.

Найбільш чисельною серед «спрощенців» є друга група, яка складає майже 43 тисячі підприємців. У третій групі перебуває більше 41 тисячі платників єдиного податку, у першій – понад 12 тисяч.

За І квартал 2019 року підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи задекларовано валового доходу на загальну суму майже 7 млрд грн, що на 1,7 млрд грн більше, ніж за відповідний період  минулого року. Сума єдиного податку до сплати складає 337,3 млн грн, що на 79,7 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет