Общественники Днепра возмущены результатами конкурса от горсовета

07.07.2017 15:31

Сегодня, 7 июля, в горсовете Днепра огласили победителей конкурса проектов от общественных организаций, который получат финансовую поддержку из бюджета. Результаты этого отбора возмутили и разочаровали многих днепровских волонтеров и активистов, которые помогают атошникам, их семьям и переселенцам.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В Днепре люди, работающие в структурах горсовета, или книжек не читают, или выполняют только функцию «фас».

Такого фарса, как на двух комиссиях по голосованию за данные проекты, я не видела! Просто невозможно описать словами!

Итак:

Не прошли:

Проект «Бесплатный магазин для семей погибших участников АТО»;

Уголок для участников АТО на автовокзале Днепра.

Проект реабилитации для участников АТО и их семей «Допоможи собі сам» никому не нужен!

Мы тоже не прошли: Активизация и налоги в бюджет горсовета от новых жителей Днепра никому не нужны!», - написала на своей странице в Фейсбук глава общественной организации «Сила Майбутнього» Татьяна Гладкова.

«Сегодня в ожидании победы мы нарядные пришли в горсовет. Не хочу описывать все. Просто мерзко, липко и противно. Тем людям города, которые пытаются сделать его лучше, чище, правдивее, отказали. Нашлись куча причин. Каждому по своей оплеухе. Нам отказали, потому, что мы являемся благотворительной, а не общественной организацией. Зачем мы потратили столько времени и сил?  Или при отказе нам наши заявленные 80 000 гривен помощи на год (из 1 500 000 гривен) уйдут «кому они нужнее»?! Будем опять просить помощи у вас, у наших граждан. У которых есть совесть, надежда и вера в нас! Спасибо Вам родные, жители Днепра!», - поделилась впечатлениями волонтер, организатор Уголкадля участников АТО на автовокзале Днепра Татьяна Гаврилова.

Комментарии
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат