Общественники Днепра проведут «рекламную кампанию» против коррупционеров

09.02.2017 10:12

Активист общественной организации «громадський Контроль» Денис Селин заявил, что запущена очередная волна билбордов, на которых будет размещена информацию о чиновниках, не использующих Прозорро.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Решили поговорить с коррупционерами, понятным для них языком. Запустили очередную волну бордов, где четко дали посыл, кто не использует ProZorro.

Отдельный привет передали руководителями и депутатам г. Кривой рог и г. Каменское(Днепродзержинск), показывайя на бордах, что в этих городах коррупционная власть не намерена вводить обязательность ProZorro при трате денег.

Решение об использовании ProZorro может принять как мэр, так и депутаты на сессии. Но профильные заммэра и начальники департаментов/управлений также могут принять решение, чтобы в подотчетных их структурах было обязательно использовать ProZorro. Аналогично и директора коммунальных предприятий и заведений могут выпустить подобные приказы.

Если коррупционеры области сигнал не поймут, будем рассматривать варианты именных бордов», - написал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось