Обговорення міського бюджету перед прийняттям зацікавило лише 25 депутатів

24.01.2015 12:05

23 січня у Дніпропетровській міськраді відбувся інформаційно-методична нарада депутатів щодо формування бюджету міста на 2015 рік. Але тема для депутатів виявилась не занадто важливою, в сесійній залі були присутні близько 25 обранців.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

З доповіддю перед депутатами був запланований виступ директора фінансово-економічного департаменту Ірини Дробітько.

«Як виявилося, бюджет міста не така вже й цікава тема для депутатів міськради. Сьогодні на інформаційно-методичну нараду щодо формування головного кошторису Дніпропетровська на 2015 рік прийшло близько 25 обранців. Це - 1/5 частина депутатського корпусу. Я, як платник податків, просто обурений таким відношенням до роботи.  Цікаво, якби так на роботу так ходили працівники електротранспорту? Або лікарі? Чи, наприклад, працівники заводів? А чому ні — чим вони гірші за депутатів міської ради?», - пише у фейсбук присутній на обговоренні бюджету Антон Андрієнко.

Нагадаэмо, 28 січня Дніпропетровські депутати прийматимуть бюджет на 2015 рік.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю