ОГА «периода Коломойского» подозревают в присвоении бюджетных денег

05.04.2016 12:33

Днепропетровскими правоохранителями в рамках досудебного расследования в уголовном производстве от 21 января 2015 года было было установлено, что должностными лицами Департамента ЖКХ и строительства ОГА совместно с должностными лицами ОДО «Трест «Днепроводстрой» в период с октября 2014 года по июль 2015 года были внесены ложные сведения в акты приема выполненных работ относительно стоимости работ. Об этом идет речь в решении Кировского райсуда Днепропетровска от 29 февраля 2016 года, которым сотрудникам Управления Нацполиции в области было предоставлено разрешение на временный доступ к документам Департамента.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой  buroua.com.

В решении значится, что, согласно договору от 13 октября 2014 года, «Днепроводстрой» выполнял строительные работы для Департамента по объекту «Противопаводковые мероприятия для защиты от подтопления жилой застройки в районе улиц Прибрежной и Зеленоградский в Днепропетровске».

Государственная финансовая инспекция в Днепропетровской области, проведя проверку, установила  общую сумму завышения фирмой стоимости строительных работ и затрат в актах за период с ноября 2014 по июль 2015 на сумму 716 663,86 гривен.

Также следствием было установлено, что для выполнения работ «Днепроводбуд» привлекало субподрядчика ООО СП «Гидрострой». Последнее было создано в 2002 году Павлом Щербиной.

Ходатайство о временном доступе к документам с последующей возможностью их изъятия  было подано с целью проведения судебно-почерковедческой экспертизы и рассмотрено без вызова представителей Департамента.

Читайте также: Общественники заинтересовались квартирами чиновника горсовета (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю