ОГА «периода Коломойского» подозревают в присвоении бюджетных денег

05.04.2016 12:33

Днепропетровскими правоохранителями в рамках досудебного расследования в уголовном производстве от 21 января 2015 года было было установлено, что должностными лицами Департамента ЖКХ и строительства ОГА совместно с должностными лицами ОДО «Трест «Днепроводстрой» в период с октября 2014 года по июль 2015 года были внесены ложные сведения в акты приема выполненных работ относительно стоимости работ. Об этом идет речь в решении Кировского райсуда Днепропетровска от 29 февраля 2016 года, которым сотрудникам Управления Нацполиции в области было предоставлено разрешение на временный доступ к документам Департамента.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой  buroua.com.

В решении значится, что, согласно договору от 13 октября 2014 года, «Днепроводстрой» выполнял строительные работы для Департамента по объекту «Противопаводковые мероприятия для защиты от подтопления жилой застройки в районе улиц Прибрежной и Зеленоградский в Днепропетровске».

Государственная финансовая инспекция в Днепропетровской области, проведя проверку, установила  общую сумму завышения фирмой стоимости строительных работ и затрат в актах за период с ноября 2014 по июль 2015 на сумму 716 663,86 гривен.

Также следствием было установлено, что для выполнения работ «Днепроводбуд» привлекало субподрядчика ООО СП «Гидрострой». Последнее было создано в 2002 году Павлом Щербиной.

Ходатайство о временном доступе к документам с последующей возможностью их изъятия  было подано с целью проведения судебно-почерковедческой экспертизы и рассмотрено без вызова представителей Департамента.

Читайте также: Общественники заинтересовались квартирами чиновника горсовета (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат