ОБСЄ зацікавилась Маршем Соціальної Справедливості у Дніпропетровську

20.03.2015 21:51

Сьогодні, 20 березня, до офісу Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода» завітали представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомили свободівці, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

«ОБСЄ була дуже зацікавлена Маршем Соціальної Справедливості, який організовує ВО «Свобода» разом з іншими громадськими організаціями вже завтра.

Також обговорювались питання ставлення «Свободи» до російсько-української війни, соціально-економічної ситуації в країні та змін у керівництві міста. Представниками ОБСЄ було зазначено, що вони бачать загострення політичної активності у Січеславі та цікавились подальшими планами ВО «Свобода», - пишуть свободівці.

Нагадаємо, 21 березня у Дніпропетровську пройде марш соціальної справедливості.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Татьяна
21.03.2015
А Днепропетровск мы Сичеславом называем и будем называть и у вас, иностранцев-эмигрантоов,разрешения не спросим
Татьяна
21.03.2015
Я ,пан Стас , вилкулят от лилипутина не отделяю, а вот что рядом с ними делает Свобода?
Федор
21.03.2015
Как всегда " мышинная возня " ВО Свододы.....
петрович
21.03.2015
лилипутины......сичеслав...--------хорошо что это не у нас в днепре...
Гость
21.03.2015
Не смейте называть Днепропетровск , Сичеславом!
Сергiй
21.03.2015
Стас, так лилипутин и вилкулята то понятно что одна банда а вот Свобода чего колотить начинает прифронтовые регионы -не понятно.....неужели и вправду технология кремля чтоб протянуть и показать в Верховной Раде всему Миру "ФАШИСТОВ" И "БАНДЕРОВЦЕВ"?А украинцы так вовремя взяли - и не дали им голосов....
Cтас
20.03.2015
Так пані Тетяно, от тільки лилипутін далеко а от вілкулята десь тут поряд.
Татьяна
20.03.2015
Давно ходят слухи,что Свобода работает на лилипутина.Они решили это окончательно доказать?
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет