ОБСЄ зацікавилась Маршем Соціальної Справедливості у Дніпропетровську

20.03.2015 21:51

Сьогодні, 20 березня, до офісу Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода» завітали представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомили свободівці, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

«ОБСЄ була дуже зацікавлена Маршем Соціальної Справедливості, який організовує ВО «Свобода» разом з іншими громадськими організаціями вже завтра.

Також обговорювались питання ставлення «Свободи» до російсько-української війни, соціально-економічної ситуації в країні та змін у керівництві міста. Представниками ОБСЄ було зазначено, що вони бачать загострення політичної активності у Січеславі та цікавились подальшими планами ВО «Свобода», - пишуть свободівці.

Нагадаємо, 21 березня у Дніпропетровську пройде марш соціальної справедливості.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Татьяна
21.03.2015
А Днепропетровск мы Сичеславом называем и будем называть и у вас, иностранцев-эмигрантоов,разрешения не спросим
Татьяна
21.03.2015
Я ,пан Стас , вилкулят от лилипутина не отделяю, а вот что рядом с ними делает Свобода?
Федор
21.03.2015
Как всегда " мышинная возня " ВО Свододы.....
петрович
21.03.2015
лилипутины......сичеслав...--------хорошо что это не у нас в днепре...
Гость
21.03.2015
Не смейте называть Днепропетровск , Сичеславом!
Сергiй
21.03.2015
Стас, так лилипутин и вилкулята то понятно что одна банда а вот Свобода чего колотить начинает прифронтовые регионы -не понятно.....неужели и вправду технология кремля чтоб протянуть и показать в Верховной Раде всему Миру "ФАШИСТОВ" И "БАНДЕРОВЦЕВ"?А украинцы так вовремя взяли - и не дали им голосов....
Cтас
20.03.2015
Так пані Тетяно, от тільки лилипутін далеко а от вілкулята десь тут поряд.
Татьяна
20.03.2015
Давно ходят слухи,что Свобода работает на лилипутина.Они решили это окончательно доказать?
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат