ОБСЄ зацікавилась Маршем Соціальної Справедливості у Дніпропетровську

20.03.2015 21:51

Сьогодні, 20 березня, до офісу Дніпропетровської обласної організації ВО «Свобода» завітали представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомили свободівці, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»

«ОБСЄ була дуже зацікавлена Маршем Соціальної Справедливості, який організовує ВО «Свобода» разом з іншими громадськими організаціями вже завтра.

Також обговорювались питання ставлення «Свободи» до російсько-української війни, соціально-економічної ситуації в країні та змін у керівництві міста. Представниками ОБСЄ було зазначено, що вони бачать загострення політичної активності у Січеславі та цікавились подальшими планами ВО «Свобода», - пишуть свободівці.

Нагадаємо, 21 березня у Дніпропетровську пройде марш соціальної справедливості.

Как это повлияет на рейтинг:
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Татьяна
21.03.2015
А Днепропетровск мы Сичеславом называем и будем называть и у вас, иностранцев-эмигрантоов,разрешения не спросим
Татьяна
21.03.2015
Я ,пан Стас , вилкулят от лилипутина не отделяю, а вот что рядом с ними делает Свобода?
Федор
21.03.2015
Как всегда " мышинная возня " ВО Свододы.....
петрович
21.03.2015
лилипутины......сичеслав...--------хорошо что это не у нас в днепре...
Гость
21.03.2015
Не смейте называть Днепропетровск , Сичеславом!
Сергiй
21.03.2015
Стас, так лилипутин и вилкулята то понятно что одна банда а вот Свобода чего колотить начинает прифронтовые регионы -не понятно.....неужели и вправду технология кремля чтоб протянуть и показать в Верховной Раде всему Миру "ФАШИСТОВ" И "БАНДЕРОВЦЕВ"?А украинцы так вовремя взяли - и не дали им голосов....
Cтас
20.03.2015
Так пані Тетяно, от тільки лилипутін далеко а от вілкулята десь тут поряд.
Татьяна
20.03.2015
Давно ходят слухи,что Свобода работает на лилипутина.Они решили это окончательно доказать?
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет