Новый директор Приднепровской железной дороги задекларировал 13 млн грн наличных

11.05.2017 13:21

У Приднепровской железной дороги новый руководитель – Николай Кужавский. За назначение Кужавского и еще 5 кандидатов 24 апреля 2017 года проголосовало правление публичного акционерного общества «Українська залізниця». Об этом говорится на сайте предприятия, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Предыдущий руководитель Приднепровской железной дороги – Игорь Гладких был уволен по распоряжению Кабмина в мае 2014 года. С тех пор у «руля» регионального филиала были первый замначальника Юрий Тищенко (занимал эту должность два раза – авт.) и первый заместитель начальника Юго-Западной железной дороги Иван Федорко.

Николай Кужавский родился 7 июня 1974 года в Киеве. Имеет два образования — морское судовождение (Киевская академия водного транспорта им. Петра Сагайдачного — 1995 год) и экономика предприятия (Харьковская академия железнодорожного транспорта — 2008 год). В прошлом году прошел курс переподготовки в учебном центре Украинской государственной академии железнодорожного транспорта.

Работать начал в 1993 году на торговых судах. Были директором управляющей компании «Інвестпромснаб», исполнительным директором ООО «Промметпоставка», директором ООО «ПК Транстрейд Україна», вице-президентом «ІнтерКарГрупп» и гендиректором «Техвоєнсервіс».

С 2015 года Николай Кужавский занимал должность заместителя начальника регионального филиала «Придніпровська залізниця» ПАО «Укрзалізниця» по реформированию. Сейчас на сайте регионального филиала это место вакантно.

Декларацию нового руководителя Приднепровской железной дороги можно посмотреть тут. Новый директор Приднепровки хранит дома наличкой 13 105 925 грн. Кроме этого, в прошлом году Николай Кужавский получил 13 153 500 грн финансовой помощи от ООО «ІНОВЕЙШИН ГРУП».

На должности заместителя начальника регионального филиала «Придніпровськой залізниці» Николай Кужавский в прошлом году заработал 173 540 грн. (по 14 тыс. 461 грн в месяц).

Как выбирали нового директора?

На сайте «Укрзалізниці» сказано, что впервые в истории компании прошел открытый отбор кандидатов на должности директоров региональных филиалов железной дороги. Конкурс проходил с 19 декабря 2016 года по 25 января 2017 года. Требования к кандидатам на должности директоров Донецкого, Львовского, Одесского, Южного, Юго-Западного и Приднепровского филиалов железной дороги можно посмотреть здесь.

В первом туре из 64 кандидатов отобрали 23, и все претенденты прошли проверку на причастность к коррупционным схемам. На второй этап прошли 9 кандидатов. Уже 24 апреля этого года члены правления ПАО «Українська залізниця» проголосовали за назначение новых руководителей филиалов железной дороги.

Комментарии
Последние записи в блогах

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що      ДФС України у зв’язку із зміною рахунків зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) та надхоженням звернень від платників щодо можливості повернення коштів, які були помилково сплачені на старі рахунки надала роз’яснення, як мають діяти платники у разі виникнення такої ситуації.

Так, у разі помилкової сплати сум ЄСВ на невідповідний рахунок платники мають змогу повернути кошти. Повернення помилково сплачених коштів здійснюється відповідно до Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16.01.2016 № 6 (далі – Порядок). Кошти повертаються у порядку календарної черговості та на підставі заяви платника про таке повернення.

У випадку надмірної сплати сум ЄСВ на рахунок 3719 органом доходів і зборів здійснюється зарахування цих коштів у рахунок майбутніх платежів за тим самим рахунком, відповідно до встановленого розміру ЄСВ та у порядку календарної черговості виникнення зобов’язань платника з цього платежу.

Повернення коштів (відповідно до п. 5 Порядку) здійснюється у випадках:

1) надмірної або помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на відповідний рахунок 3719;

2) помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на невідповідний рахунок 3719;

3) помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на рахунок з обліку доходів бюджету;

4) помилкової сплати податкових зобов’язань з податків, зборів, штрафних (фінансових) санкцій та пені, передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ), на рахунок 3719.

Повернення коштів здійснюється на підставі заяви платника про таке повернення коштів.

У випадках, передбачених підпунктами 1, 2 та 4 п. 5 Порядку, заява подається до органу доходів і зборів, на рахунок якого сплачено кошти, за формою, визначеною у додатку 1 до цього Порядку.

У випадку, передбаченому п.п. 3 п. 5 Порядку, заява подається до органу доходів і зборів за місцем обліку помилково сплачених коштів у довільній формі із зазначенням суми та напрямку повернення.

Також звертаємо увагу, що повернення помилково сплачених сум у випадках, передбачених підпунктами 3 та 4 Порядку, здійснюється з урахуванням положень ст. 43 ПКУ та п. 12 ст. 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Інформація розміщена на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням:  http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/378247.html

Подробнее

Західно-Донбаське Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина.

Відповідно до норм Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.

Роботодавець до початку роботи найманого робітника зобов’язаний повідомити органи ДФС про прийняття працівника на роботу.

Порядок повідомлення ДФС та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу визначено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 (далі – Постанова № 413).

Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення) складають при укладанні безстрокового трудового договору, строкового трудового договору (на визначений строк, установлений за погодженням сторін; на час виконання певної роботи, з сезонними або тимчасовими працівниками) та контракту.

Повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Постанови № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

 ● засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

● на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

● на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у Повідомленні, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет