Новые адресные таблички возмутили днепрян (ФОТО)

11.07.2017 16:00

На зданиях Днепра постепенно появляются адресные таблички с новыми названиями улиц, обновленным дизайном и переводом топонимов на английский язык, что должно помочь иностранцам лучше ориентироваться в городе. Но не всем горожанам нравится вариант перевода методом транслитерации.

Об этом на странице заместителя мэра Михаила Лысенко в Фейсбук написал днепрянин Евгений Приходько, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Например, проспект Богдана Хмельницкого переведен как «Prospekt». В комментариях днепряне выражают мнение, что транслитерацию с кириллицы на латиницу необходимо было выполнить только для топонима, а сами слова «проспект, улица, переулок, площадь» нужно переводить.

Тем не менее, на презентованных сегодня, 11 июля, Михаилом Лысенко табличках слово «улица» переведено.

В центральной части Днепра 1 200 табличек повесят уже до конца года. Это обойдется городскому бюджету в 700 тысяч гривен. Обновлять адресные указатели начнут в конце сентября.

В микрорайонах адресные указатели обновят в следующем году. Они будут больше по размеру, но дешевле. Однако появятся такие таблички только на домах, которые находятся в коммунальной собственности. Дизайн передадут организациям, занимающимся таким производством, поэтому жители ОСМД, ЖСК и частных домов смогут приобрести их самостоятельно.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Елена
11.07.2017
В городской бюджет платят ВСЕ, а вот получать будут "свои люди" - коммунальщики! Лихо, распределили!
стк
11.07.2017
еще можно было прежнее название улицы написать. или старые таблички не снимать. полгорода переименовали хрен разберешься.
юрій
11.07.2017
Може це допоможе? http://filologia.su/yazik-i-mova/
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат