Новообраний секретар має найменше повноважень з усіх керівників у міськраді

31.12.2015 18:15

На сайті Дніпропетровської міської ради оприлюднили рішення виїзної сесії (5/2) про обрання секретарем Загіда Краснова, підписане мером Борисом Філатовим. Тож з моменту публікації документу на офіційних ресурсах міськради рішення вступає у силу.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Також міський голова видав розпорядження про тимчасове визначення повноважень мера, секретаря, першого та інших заступників, а також керуючого справами ради Дніпропетровська (№960-р).

Згідно з документом, найбільшою кількістю повноважень наділили першого заступника мера Дмитра Погрєбова, його список справ містить 78 пунктів, при цьому у Бориса Філатова – лише 41, новообраному секретарю міськради Загіду Краснову відвели найменше (15) повноважень, деякі з них починаються з фраз «за дорученням міського голови» або «за погодженням міського голови». Навіть керуючий справами Віталій Мархасін, стосовно якого нібито зараз триває службова перевірка, має у списку 25 повноважень. Також у документі йдеться що заступники мера Олександр Санжара, Михайло Лисенко, та Олена Молошна отримали відповідно 48, 27 та 33 пункти у переліку своїх повноважень.

Читайте також: Кто за что отвечает в Днепропетровском горсовете

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва, Председатель партии и  общественной организации "Громадська сила"
Подробнее
Мэр Днепра
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Алиса
04.01.2016
Тем,кто говорит о смене фамилии Красновым.Ничего,что Филатов отрекается от своей национальности?Еврей он или русский...но точно не хохол.Это ничего ???
петро
02.01.2016
Читаємо, робимо висновки - http://antikor.com.ua/articles/4353-zagid_krasnov._estj_takaja_professija_-
моня
31.12.2015
быдло-хам боря решил немножко придушить неугодных)))
сергей 58
31.12.2015
стыдно загид- .родовую фамилию променял на рюсскую -настоящий горец
Денис
31.12.2015
Лысенко - не может занимать ни какую должность - он судимый! Боря - это должностное преступление назначать его! Спецпроверку он не прошел и уволили кадровичку, зато что не захотела подделать документы спецпроверки! Погребов - посто кофе попить пришел- может уже иддти назад, а сам Боря - струсил, Загид его сделал!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю