Новый секретарь горсовета будет более договороспособным, - Екатерина Збарская

25.10.2017 16:15

Отставка Вячеслава Мишалова связана с коррупционными скандалами, поэтому он перестал удовлетворять чьи-то интересы. Новый секретарь горсовета будет более удобным и договороспособным для команды Филатова. Его основной задачей будет меньше брать себе, а больше отдавать "наверх".

Такое мнение выразила депутат Днепровского городского совета Екатерина Збарская, сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Все СМИ писали. Много тендеров в городе выигрывали люди, связанные с секретарем. Заведено много уголовных дел. Известно со слов журналистов, что Мишалов обеспечивал серьезные коррупционные потоки всем чиновникам у власти. Не было бы дыма без огня. Видимо, перестал удовлетворять чьи-то интересы, либо слишком жадным стал", - сказала она.

Сейчас пытаются найти того человека, который меньше будет брать себе, а больше отдавать "наверх".

Читайте также: В БПП готовы предложить свои кандидатуры на пост секретаря горсовета 

"Люди доверили определенные мандаты партиям, а не тем депутатам, которые сегодня "самоорганизовались". Люди видели совершенно другим городской совет. А то, что пошли внутренние "договорняки" - это на совести депутатов", - заявила Екатерина Збарская.

По материалам 51-го телеканала

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Депутат, экс-секретарь Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Лариса Ивановна
30.10.2017
Сложно не согласиться. Это систему видно уже невооруженным лазом
Kate V
25.10.2017
Так оно и есть. Согласна со всем, что тут написано. Людям пора открыть глаза и понять, что нас дурят конкурентно и воруют наши денежки
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю