Некоторые днепропетровские нардепы не явились на первое заседание Рады

28.11.2014 12:29

Трое народных депутатов, избранных в украинский парламент от Днепропетровской области, отсутствовали в зале во время голосований на первом пленарном заседании Верховной Рады 8 созыва
Об этом свидетельствуют данные, размещенные на сайте ВР, передают «Днепропетровск. Комментарии».

В сессионном зале во время голосования отсутствовали депутаты, избранные от Кривого Рога: самовыдвиженцы Константин Павлов (округ №31) и Дмитрий Шпенов (округ №31). Оба - близкие соратники экс-губернатора Днепропетровщины Александра Вилкула.

А также депутат-самовыдвиженец от Павлограда Артур Мартовицкий (округ №36), в ВР прошлого созыва он был во фракции Партии регионов.

Читайте также: Андрей Шипко войдет в отдельную депутатскую группу

При этом все трое оказались зарегистрированными на утреннем заседании Верховной Рады с помощью электронной системы.

Читайте также: Днепропетровские нардепы в новой Раде. ФОТОрепортаж

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, председатель Криворожской городской организации Партии регионов
Подробнее
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет