Народные избранники Днепра переживают из-за цвета новых троллейбусов

07.11.2016 12:39

В нынешнем году горсовет закупил 13 новых троллейбусов, в 2017-м планируют купить еще 12. При этом депутаты горсовета переживают, что их цвет не очень понравится горожанам.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Бело-голубой цвет троллейбусов белорусского производства, по словам председателя транспортной комиссии Камиля Примакова, будет выглядеть не так радостно для горожан, как например оранжевый или салатовый. «Мы можем поменять цвет не на всех троллейбусах, и на это потребуется время», — сказали представители «Горэлектротранспорта».

Повышать стоимость проезда в коммунальном предприятии не планируют при условии, что из бюджета «Горэлектротранспорт» профинансируют в полном объеме.

Читайте также: Места концентрации ДТП в Днепре нанесли на онлайн-карту.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Валерия
07.11.2016
Понятно. Больше нечем заняться. Больше проблем в городе нет!!!!
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю