Нардепы "Слуги народа" от Днепропетровщины обманули избирателей

03.10.2019 13:30

Верховная Рада отказалась отменить законы о кэшбеке и чеках в смартфоне. Парламент отклонил проекты постановлений 1053-1-П и 1073-П, которые предусматривают отмену законов о детенизации расчетов в сфере торговли и услуг, а также принял соответствующие изменения в Налоговый кодекс Украины.

Среди тех, кто поддержал ужесточение правил для малого бизнеса, оказались и депутаты из Днепропетровщины от партии "Слуга народа", сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Интересен тот факт, что так называемые "Слуги" шли на выборы с совершенно другой повесткой, а именно обещанием оставить неизменным существующие условия налогообложения для субъектов малого предпринимательства - физлиц. Именно такой пункт был записан в предвыборной программе их политической силы.

В список тех, кто так или иначе обманул надежды предпринимателей и избирателей Днепропетровщины и Украины, не сдержал свои обещания и не голосовал за отмену этих законов, вошли такие нардепы: Владислав Бородин, Максим Бужанский, Вячеслав Медяник, Роман Каптелов, Дмитрий Кисилевский, Юрий Мысягин, Дмитрий Черный и другие.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 9 созыва, экс-депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 9 созыва, экс-депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 9 созыва, экс-депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва
Подробнее
Партия "Слуга народа"
Подробнее
Народный депутат Украины 9 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 9 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 9 созыва
Подробнее
Народный депутат Украины 9 созыва
Подробнее
Комментарии
Павел
04.10.2019
А Мисягин на встрече пел что , мол сам является ФОПом , что знает проблемы Предпринимателей .... уё..ки , что бы вы все там в этой раде сгорели вместе с вашим зепрезидентом .....достали ни кому веры нет ...
Днепр
04.10.2019
Гандоны
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю