Нардеп хоче покарати СБУ Дніпропетровщини за бездіяльність?

04.02.2015 11:14

Нардеп з Дніпропетровської області Віталій Купрій оприлюднив заяву на ім'я новопризначеного начальника СБУ Дніпропетровської області Вадима Пояркова. До народного обранця звернувся мешканець Дніпродзержинська зі скаргою на бездіяльність Служби безпеки.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

У своєму фейсбук Купрій зауважив, що СБУ Дніпропетровської області не бачить проблеми в тому, що в регіоні агітують за ДНР.

«Мова йде про випадок, коли одразу після Нового року, в житловому кварталі Дніпродзержинська переселенці з Ясинуватої виліпили зі снігу метрові літери "ДНР". Іформація про цей ганебний злочин проти територіальної цілостності України розлетілась по всім ЗМІ. Проте СБУ ніяк не відреагувала на це.

Читайте також: СБУ Дніпропетровщини залучає активістів до спільної боротьби зі злочинцями

Вважаю пропаганду терористичних організацій на території України неприпустимою. А бездіяльність СБУ повинна бути покараною. Саме безкарність сепаратистських настроїв всередині правоохоронних органів призводить до того, що у мене в області регулярно трапляються такі інциденти.

З метою притягнення сепартистів в погонах до відповідальності я направив відповідну заяву на ім'я новопризначеного начальника СБУ Дніпропетровської області Вадима Пояркова. Сподіваюсь, що він проведе неупереджене розслідування та притягне своїх підлеглих до відповідальності», - зазначив нардеп.

Читайте також: Куди дзвонити, якщо побачили підозрілих людей чи залишені речі? (ТЕЛЕФОНИ)

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет