Нардеп Яков Безбах показал свои киевские "апартаменты". ФОТО

02.08.2014 17:39

"Я снимаю в гостинице "Киев" номер "одноместный стандарт" только на время заседаний Верховной рады, не бронируя номер на постоянной основе, и компенсация за проживание составляет минимальную сумму", - сообщил народный депутат Украины из Днепропетровска Яков Безбах на своей странице в "Фейсбук". Об этом пишет интернет-издание "ГЛАВНОЕ".

Так политик прокомментировал информацию в СМИ о получении некоторыми нардепами компенсации за аренду жилья.

"Выкладываю  фото своего номера в Киеве - в гостинице "Киев" - чтобы развеять сомнения в каких "апартаментах" я провожу время во время сессионных недель", - сказал Яков Безбах.

 

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю