Наявні ліки у медзакладах Дніпра тепер можна перевірити онлайн

06.10.2017 16:30

З вересня на Дніпропетровщині повноцінно запрацював сайт liky.ua. Завдяки цьому порталу тепер кожен мешканець області може перевірити, скільки і яких препаратів знаходиться у кожному закладі охорони здоров’я.

Про це повідомляє Інтернет-видання«ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ГО «Інститут аналітики та адвокації».

Сьогодні на сайті оприлюднюють інформацію 109 закладів охорони здоров’я. Вони регулярно оновлюють статистику за наявними залишками ліків у медзакладі.

"Сервіс не складний та зручний у користуванні як для пацієнтів, так і для лікарів. – запевняє директор Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Наталія Будяк. – Завдяки роботі сервісу пацієнти можуть легко перевірити препарати, які є у кожній лікарні області та за які вже заплатила держава. Відтак, хворі мають отримувати їх безкоштовно. Лікарням теж зручно – мають перед очима достовірну інформацію, що допомагає в призначенні лікування".

Кожна лікарня отримує персональні сторінку на сайті та персональний кабінет зі зручним інтерфейсом. Єдине, що потрібно кожному закладу - це підключення до Інтернету та час. 

"Основною метою проекту є підвищення прозорості та підзвітності закладів охорони здоров’я. – розповідає представниця Інституту аналітики та адвокації Вікторія Лоза. – Усі ліки, які лежать на складах медзакладів тепер можна перевірити он-лайн. Усі назви препаратів, що є на сайті, ми синхронізували з Державним реєстром лікарських засобів. А тому у працівника, який щомісяця оновлює дані, немає шансів зробити помилку".

Щотижня у середньому 2000 мешканців Дніпропетровщини перевіряє наявні ліки у медзакладах за допомогою цього порталу.  Аналогічний сервіс уже працює у 5 областях України.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю