Начальника департамента горсовета обвинили в помощи сепаратистам

26.02.2015 15:35

«Почему призывники проходят мед.комиссию, а чиновники Горисполкома нет? Почему от неадекватности и непрофессионализма руководителей департаментов и их замов страдают граждане? Департамент корпоративных прав в горисполкоме самое "жирное" место. Начиная от "дерибана" коммунальной собственности и заканчивая приватизацией обычными гражданами небольшого земельного участка у родительского дома. Каждое обращение к ним требует оплаты дани, которое в последующем идет на "общак" бывших регионалов и соответственно на спонсирования сепаратизма. Руководитель департамента, Величко А. В., ставленник Ступака, уже много лет обкрадывает Днепр. И даже сейчас продолжает мародёрствовать, передавая деньги на финансирования проекта «Днепропетровская народная республика», - заявляет общественній активист Тарас Здреник в своем фейсбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В моем случае приватизация закончилась отказом. Не владея земельным законодательством, сотрудники департамента сослались на несоответствие технического документа по землеустройству паспорту БТИ. Паспорт БТИ не является вообще землеустроительным документом, он опосредованный документ из градостроительного законодательства. Это говорит о непрофессионализме сотрудников департамента, либо намек на взятку», - заявил общественник. 

Читайте также: В Днепропетровске предлагают провести "дерегионализацию"

Комментарии
Рублевский
27.02.2015
На сессию 4 марта выносится решение, которое урегулирует подобные вопросы (несоответствие площадей, указанное в разных документах относительно одного и того же участка). Есть смысл подать документы повторно, и для контроля и "надежности" обратиться в земельную комиссию, мы сейчас взяли на контроль все подобные вопросы, большая часть должна пройти сессию 4 марта, остальные - по мере готовности и обращений граждан. Мнение комиссии солидарно с мнением автора - документом, подтверждающим площадь земельного участка является землейстроительная документация, в частности вытяг государственного земельного кадастра с кадастровым номером участка.
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю