На ж/м Левобережный-3 жители разобрали незаконную стоянку (ФОТО)

14.11.2016 11:51

12-13 ноября на ж/м Левобережный-3 произошли столкновения между местными жителями и незаконными застройщиками, которые построили на жилмассиве стоянку. Люди самоорганизовались и разобрали бетонное ограждение стоянки.

Об этом Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» стало известно из сообщений днепрян в Фейсбук.

«Прямо сейчас, в лучших традициях днепровского рейдерства свозят титушек к дому №97 по Донецкому шоссе для разгона собрания жителей по поводу не допущения уничтожения единственной в округе зеленой зоны. Начало в 14 часов. Ждите новостей в криминальной хронике!», - писал 12 ноября Василий Чабанов.

«Вчерашний воскресный день был богат не только на осадки, но и на приятные впечатления. Вот вы когда-нибудь видели, чтобы полиция с дубинками разворачивалась на 180 градусов и защищала протестных активных граждан от титушни? А я вчера это увидел!», - рассказал участник событий Роман Горынин.

На место событий выезжало также и руководства города. Пообещали, что новой стоянки на ж/м Левобережный-3 не будет, а весной там даже разобьют сквер.

Комментарии
Последние записи в блогах

Увага! Розпочалась деклараційна кампанія 2020!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що деклараційна кампанія 2020 розпочалась і триватиме до 01 травня.

Подробнее

Заповнення реквізитів «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжного доручення на сплату єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що вимоги стосовно заповнення платіжних документів на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначені Порядком заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666 із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 666).

Подробнее

Новації 2020 року для платників ПДВ!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

У зв’язку із набранням чинності Законом України від 05 грудня 2019 року № 344-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для діяльності підприємств та організацій, заснованих громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю» (далі – Закон № 344) та з метою оперативного інформування платників ПДВ ДПС України повідомила про окремі зміни, які відбулися у частині оподаткування ПДВ.

Подробнее

Податківці роз’яснюватимуть роботодавцям важливість офіційного працевлаштування найманих

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує.

ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/405454.html повідомила наступне.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю