На ж/м Левобережный-3 МАФы оккупировали газоны и тротуары

06.04.2016 15:56

Жители Днепропетровска не устают жаловаться на незаконные временные сооружения. В этот раз обратить на них внимание просят жители ж/м Левобережный-3.

Об этом на странице сообщества «Дніпро проти н/з МАФів» в Фейсбук написала днепропетровчанка Оксана Лазурко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Левобережный-3, пр. Мира, 33, возле АТБ. На газонах и тротуарах. Никому не нужные и уродливые. Некоторые даже еще не работают, но уже отбирают жизненное пространство, те клочки зелени, которых в городе и так немного», - пишет она.

Читайте также: В Днепропетровске на выходе из ЗАГСа молодоженов встречают ларьки (ФОТО).

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Сергей Алексеевич
06.04.2016
Левобережный 2,тупик маршруток#99,ларьки выстроялись натротуарах,люди ходят по проезжей части. (а больше негде)жах.Месные власти этог не видят или не хотят видить.Хоть один,подписывавший разрешение наустановкуМАФов выехал на место.А зачем деньги в конвертах делают все ,а народ как нибуть и между машин и маршроток протиснется.Отдельный разговор о бедных маршрутках.им негде пропарковаться
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю