На выходных в больницу им. Мечникова доставили 11 раненых

27.03.2017 08:53

Главный врач Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Сергей Рыженко заявил, что за выходные в медучреждение было госпитализировано 11 бойцов.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Они не думают о вчерашних неудачах, мечтают о будущих победах.

Трое - с крайне тяжелыми ранениями в живот и в голову.

В отделении реанимации ждут операции.

Для них Украина – истинная любовь, которая объединяет силу, дух и мужество", - написал Сергей Рыженко.

Напомним, что в ночь на 23 марта в военный госпиталь Днепра были доставлены 4 украинских военнослужащих, которые получили термические ожоги из-за пожара в доме, где они квартировались в Троицком.

Читайте также: Советник Резниченко возмутилась условиям проживания военных в Черкасском

Комментарии
Последние записи в блогах

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее

Результати соціологічного дослідження, проведеного Американським Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI), демонструють бажання українців змінити існуючу політичну верхівку країни, а також зміцнення позицій нових проєвропейських політичних сил та лідерів, серед яких і Валентин Наливайченко зі своєю командою.

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось