На военный госпиталь Днепра могут предъявить права казахские банкиры

26.01.2017 09:12

Военный госпиталь в Днепре еще не принадлежит государству: пока шли суды, киевский «БТА Банк» передал своему учредителю — казахстанскому банку с таким же названием госпиталь по договору ипотеки. В любой момент банкиры из Алма-Аты могут предъявить свои претензии. Отменить решение может суд – ближайшее заседание назначено на конец января.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

4 апреля 2016 года киевское публичное акционерное общество «БТА Банк» передало по договору ипотеки здание днепровского военного госпиталя казахстанскому акционерному обществу «БТА Банк». В прокуратуре Днепропетровской области называют договор незаконным. «Вопреки требованиям действующего законодательства банк (с местом регистрации в Украине, г. Киев), зная о решении хозяйственного суда Днепропетровской области о запрете отчуждения указанного недвижимого имущества, незаконно передал помещение Военного госпиталя в ипотеку другому банку-бенефициару», — говорится в сообщении на сайте областной прокуратуры.

По информации аналитической платформы YouControl, учредителем, акционером и конечным бенефициаром киевского «БТА Банк» является казахстанский «БТА Банк».

В прокуратуре считают – если не оспорить договор, то казахстанский банк может в любой момент потребовать отдать ему здания военного госпиталя. 30 ноября 2016 года Хозяйственный суд Днепропетровской области открыл производство по ипотечному делу.

Первое заседание назначено на 31 января в 14:10 в кабинете № 3-208 по адресу: Днепр, ул. Владимира Винниченко, 1. На заседании, кроме представителей киевского банка должны быть и казахские банкиры. Специально для них суд опубликовал определение на русском языке и отправил вызов в суд в Алма-Ату.

Что интересно: на 31 января 2017 года на 11:00 в зале № № 2-201 Хозсуда Днепропетровской области пройдет заседание по делу о банкротстве ООО «Підприємство матеріального забезпечення «Райвел». Это одно из предприятий, которое передало по кредитным обязательствам часть военного госпиталя российскому «ВТБ Банку».

Напомним, что дело с возвращением госпиталя тянется в судах с 2015 года. Суды то признавали право собственности за государством, то соглашались с банкирами, которым достался военный госпиталь от кредиторов — «Предприятия материального обеспечения «Райвел», «Научно-производственного предприятие «Райвел» и «Украинский гостиничный менеджмент».

Для того, чтобы не отправлять лишний раз письма за границу, суд назначил дату мартовского заседания по ипотечному делу: 14 марта 2017 года в 14:10 в кабинете № 3-208.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю