На ул. Байкальской на клумбу установили огромный киоск (ФОТО)

05.04.2017 14:44

В Днепре по ул. Байкальской, 78 1 апреля в 2 часа ночи на придомовую территорию на клумбу, спилив железный забор, ограждающий клумбу от дороги поставили огромный киоск.

Об этом на странице сообщества "АнтиМАФия Днепр." в Фейсбук написала днепрянка Ася Абдулова, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Ставили специально ночью, пока жители дома спали, и никто не дал им отпор! Ставили еще и в субботу, чтобы мы не смогли вызвать никакие городские службы по горячим следам, т.к. выходные. Мы вызвали полицию и зафиксировали незаконную установку киоска и подали заявление. Я обращаюсь к районным властям. Найдите, кто поставил этот киоск, и уберите его. Если вы это не сделаете, значит, вы заодно с этими нарушителями закона. 

Обидно то, что поставили незаконно киоск на клумбу, где мы садили цветы, посадили маленький палисадничек, поставили лавочки, и гуляет детвора. Вот что теперь будет? нашим детям реально негде гулять, сзади дома на детскую площадку незаконно установлена парковка машин, также возле нас сразу "гендель", напротив поставлены киоски и вокруг проездные дороги", - рассказала она.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю