На сессию Днепропетровского горсовета пускают в порядке живой очереди (ФОТО)

16.03.2016 09:28

Сегодня, 16 марта, депутаты Днепропетровского горсовета соберутся на очередную сессию. Из-за ужесточения правил для общественности и журналистов на входе в здание горсовет очередь выстроилась с самого утра.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал представитель сети ОПОРА Денис Давыдов, Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Новые правила попадания на сессию городского совета. Активисты в вагончике, муниципальная гвардия так и рвется проверять рюкзаки, а патрульный полицейский не знает статью Закона, которая предусматривает проверку документов. Тем, кто пытался пройти без очереди, женщины кричали «Мы здесь с 7:00».

Власти так и хочется, чтобы представители общественности чувствовали себя баранами», - пишет он.

Читайте также: Днепропетровцы неудовлетворительно оценили 100 дней работы Филатова.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет