На ремонт шкіл і дитсадків у Дніпропетровську витратять понад 100 млн грн

06.04.2016 14:20

У цьому році на сферу освіти міська влада планує витратити 1,8 млрд. грн. На розвиток культури і мистецтва закладено у міській скарбниці 341 млн. грн. Це одні з основних сфер витрат нового бюджету на 2016 рік.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Дніпропетровської міськради.

Програма розвитку освіти в Дніпропетровську на 2016-2020 роки передбачає безкоштовне харчування учнів 1-4 класів, груп подовженого дня у сумі 60,7 млн. грн. У міській раді таку інвестицію називають важливим і потрібним кроком.

Забезпечення школярів підручниками буде відбуватися відповідно до такої схеми: кошти державного бюджету та міського бюджету  дорівнюватимуть 50% на 50%. На це освітньою програмою міської ради передбачається близько 15,7 млн. грн., однак порядок ще буде визначено Кабінетом Міністрів України.

Читайте также: В пригороде Днепродзержинска реконструируют водовод.

Крім того, програма передбачає комплексне оновлення матеріально-технічного оснащення шкіл. Це і ремонти харчоблоків навчальних закладів, обладнання кімнат військово-патріотичного виховання, облаштування комп'ютерних класів і оновлення шкільних бібліотек.

Загалом на ремонт шкіл і дитячих садків планується витратити понад 100 млн. гривень. Це в 1,5 рази більше, ніж фінансування минулого року. Також технічне переоснащення освітніх установ обійдеться міській скарбниці в 20 млн. грн.

Не залишилася без уваги і сфера культури та мистецтв. Згідно з програмою розвитку цієї галузі на найближчі 4 роки, буде надана комплексна підтримка міським театрам.

Читайте также: В области стартует капитальный ремонт дорог.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет