На ремонт шкіл і дитсадків у Дніпропетровську витратять понад 100 млн грн

06.04.2016 14:20

У цьому році на сферу освіти міська влада планує витратити 1,8 млрд. грн. На розвиток культури і мистецтва закладено у міській скарбниці 341 млн. грн. Це одні з основних сфер витрат нового бюджету на 2016 рік.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Дніпропетровської міськради.

Програма розвитку освіти в Дніпропетровську на 2016-2020 роки передбачає безкоштовне харчування учнів 1-4 класів, груп подовженого дня у сумі 60,7 млн. грн. У міській раді таку інвестицію називають важливим і потрібним кроком.

Забезпечення школярів підручниками буде відбуватися відповідно до такої схеми: кошти державного бюджету та міського бюджету  дорівнюватимуть 50% на 50%. На це освітньою програмою міської ради передбачається близько 15,7 млн. грн., однак порядок ще буде визначено Кабінетом Міністрів України.

Читайте также: В пригороде Днепродзержинска реконструируют водовод.

Крім того, програма передбачає комплексне оновлення матеріально-технічного оснащення шкіл. Це і ремонти харчоблоків навчальних закладів, обладнання кімнат військово-патріотичного виховання, облаштування комп'ютерних класів і оновлення шкільних бібліотек.

Загалом на ремонт шкіл і дитячих садків планується витратити понад 100 млн. гривень. Це в 1,5 рази більше, ніж фінансування минулого року. Також технічне переоснащення освітніх установ обійдеться міській скарбниці в 20 млн. грн.

Не залишилася без уваги і сфера культури та мистецтв. Згідно з програмою розвитку цієї галузі на найближчі 4 роки, буде надана комплексна підтримка міським театрам.

Читайте также: В области стартует капитальный ремонт дорог.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю