На проспекте Яворницкого собираются вырубить 175 деревьев

13.09.2017 13:30

По пр. Дмитрия Яворницкого – от ул. Героев Крут до ул. Олеся Гончара вырубят часть зеленых насаждений. Об этом говориться в проекте решения сессии горсовета, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Если решение примут на ближайшей сессии, 71 ель, 19 акаций, 12 берез, 5 кленов и другие насаждения спишут с баланса КП «Горзеленстрой».

Предположительно, вырубка связана со строительством метро.

Комментарии
ольга
13.09.2017
Необъодимо остановить беспредел
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось