На автовокзале Днепра застрелили полицейского (ФОТО, ВИДЕО)

25.09.2016 13:10

Сегодня, 25 сентября, в Днепре рядом с автовокзалом был застрелен патрульный и ранена его напарница. По предварительной информации, выстрелы произвел водитель автомобиля марки «Citroen» (c-ELYSEE номерний знак AE 7053 AA, серого цвета), которого остановил патруль за нарушение ПДД. В регионе введен оперативный план перехвата «Серена».

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу МВД,

Советник министра МВД Антон Геращенко на своей странице в Фейсбук написал, что в убийстве подозревается Александр Пугачев, разыскиваемый правоохранителями за совершенные ранее тяжелые преступления. Геращенко посоветовал ему немедленно сдаться.

В Днепр уже выехали первый замглавы Нацполиции Вадим Троян и начальник Департамента уголовного розыска Нацполиции Дмитрий Головин.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю