На Слобожанском проспекте Daewoo Lanos сбил ребенка на коляске (ФОТО)

29.06.2017 08:09

О страшном ДТП на своей странице в Фейсбук рассказала очевидец происшествия Дарья Панюхно.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Водитель синего «Ланоса» сбил ребенка на коляске на Слобожанском, 106 и скрылся с места ДТП! Нужна помощь в поиске! Звонить на 102, кто увидит машину без номеров», - написала она.

Как сообщили в следственном управлении ГУНП в Днепропетровской области, авария произошла 29 июня около 1:25.

Водитель автомобиля «Daewoo Lanos» двигался по проспекту со стороны ул. Воронежской в ​​направлении ул. Василия Сухомлинского. В районе дома № 106 он совершил наезд на детскую коляску с ребенком внутри, с которой женщина пересекала проезжую часть на нерегулируемом пешеходном переходе.

После совершения ДТП водитель скрылся с места происшествия.

"Просьба к свидетелям происшествия звонить следователю по телефону 098 431 37 11", - отметили в управлении.

Напомним, что 27 июня на съезде с Нового моста в сторону Слобожанского проспекта сбили девочку-подростка. Как сообщил на своей странице в Фейсбук общественный активист Михаил Тонконогий, 28 июня она умерла в реанимации.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю