На Красном Камне на пешеходном переходе сбили маму с ребенком (ФОТО)

03.12.2016 09:00

2 декабря вечером на ул. Ю. Кондратюка, которая разделяет ж/м Красный Камень и ж/м Покровский произошло ДТП, в результате которого пострадала женщина. Как пишет на своей странице в Фейсбук днепряини Артем Губенко, маму с ребенком водитель сбил на пешеходном переходе.  

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По словам Губенко, водитель с места происшествия скрылся, а пострадавшую увезла карета «скорой помощи».

Как позже сообщил главный патрульный Днепра Владимир Богонис, водителя все-таки нашли и вернули на место ДТП. «Все живы», - прокомментировал случившееся Богонис.

Следует отметить, что ДТП произошло в сложных погодных условиях – в городе шел снег. Кроме того, «зебры» на ул. Ю. Кондратюка давно требуют обновления. Они практически не видны даже днем.

Комментарии
oook
03.12.2016
Ну ладно, мамаши Красного Камня это отдельный диагноз. А водитель повел себя как... как Меркель, что ли.
лиса
03.12.2016
любого в этой ситуации жаль. но как часто я вижу женщин с детьми которые как глупые курицы перебегают дорогу и даже не смотрят по сторонам
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат