На Дніпропетровщині відзначатимуть Роковину загибелі Героя України Сергія Нігояна

19.01.2015 12:02

22 січня о 10:00 біля Дніпропетровської ОДА відбудеться збір учасників Майдану, усіх небайдужих та волонтерів з метою поїхати на батьківщину першого Героя України, який загинув від кулі терористичного режиму Януковича рівно рік тому.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посилання м на Штаб нацзахисту.

22 січня минулого року активіста Євромайдану Сергія Нігояна застрелили на вулиці Грушевського. За іронією долі, він отримав кульові поранення в шию і в голову в день Свободи і Соборності. Сергій став першою жертвою режиму Януковича.

Біографія Сергія Нігояна відома всій Україні, фото парубка з бородою та великими розумними очима облетіла світ, а відео, на якому він читає вірш Т.Шевченко вражає своєю щирістю та відданістю справі визволення рідної Землі.

Читайте також: В Днепропетровске провалили голосование о переименовании пр. Калинина на Нигояна

Річницю загибелі відважного вихідця з Дніпропетровщини відзначать на малій батьківщині — в селі Березноватка Солонянського району, де на його могилі встановлено гранітний монумент. «В день загибелі Сергія в його рідній Березноватці ми вшануємо його пам’ять разом з його родичами, друзями і товаришами. Іменем першого героя Небесної Сотні названо школу, в якій вчився Сергій. Вирішується питання про те, щоб сквер в Березноватці також отримав його ім’я», — розповіла виконавчий директор Дніпропетровського обласного товариства вірменської культури імені Григора Лусаворіча Анаїда Арзуманова.

Сергій Нігоян виріс у родині вірменських біженців, що проживають на Дніпропетровщині, вчився у фізкультурному коледжі в місті Дніпродзержинську. Нещодавно учасники Євромайдану виступили з ініціативою перейменувати на його честь один з центральних проспектів Дніпропетровська і оголосили збір підписів.

Штаб нацзахисту запрошує всіх присвятити цей день Герою, який показав своїм прикладом, що патріот України може бути будь-якої національності та віросповідання.

Сергія Нігоян читає вірш Т.Шевченко: https://www.youtube.com/watch?v=CyFqqstK7e0

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю