На Дніпропетровщині відзначатимуть Роковину загибелі Героя України Сергія Нігояна

19.01.2015 12:02

22 січня о 10:00 біля Дніпропетровської ОДА відбудеться збір учасників Майдану, усіх небайдужих та волонтерів з метою поїхати на батьківщину першого Героя України, який загинув від кулі терористичного режиму Януковича рівно рік тому.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посилання м на Штаб нацзахисту.

22 січня минулого року активіста Євромайдану Сергія Нігояна застрелили на вулиці Грушевського. За іронією долі, він отримав кульові поранення в шию і в голову в день Свободи і Соборності. Сергій став першою жертвою режиму Януковича.

Біографія Сергія Нігояна відома всій Україні, фото парубка з бородою та великими розумними очима облетіла світ, а відео, на якому він читає вірш Т.Шевченко вражає своєю щирістю та відданістю справі визволення рідної Землі.

Читайте також: В Днепропетровске провалили голосование о переименовании пр. Калинина на Нигояна

Річницю загибелі відважного вихідця з Дніпропетровщини відзначать на малій батьківщині — в селі Березноватка Солонянського району, де на його могилі встановлено гранітний монумент. «В день загибелі Сергія в його рідній Березноватці ми вшануємо його пам’ять разом з його родичами, друзями і товаришами. Іменем першого героя Небесної Сотні названо школу, в якій вчився Сергій. Вирішується питання про те, щоб сквер в Березноватці також отримав його ім’я», — розповіла виконавчий директор Дніпропетровського обласного товариства вірменської культури імені Григора Лусаворіча Анаїда Арзуманова.

Сергій Нігоян виріс у родині вірменських біженців, що проживають на Дніпропетровщині, вчився у фізкультурному коледжі в місті Дніпродзержинську. Нещодавно учасники Євромайдану виступили з ініціативою перейменувати на його честь один з центральних проспектів Дніпропетровська і оголосили збір підписів.

Штаб нацзахисту запрошує всіх присвятити цей день Герою, який показав своїм прикладом, що патріот України може бути будь-якої національності та віросповідання.

Сергія Нігоян читає вірш Т.Шевченко: https://www.youtube.com/watch?v=CyFqqstK7e0

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю