На Дніпропетровщині відбудуться громадські слухання щодо оцінки впливу на довкілля

18.07.2018 11:45

На Дніпропетровщині мають відбутися громадські обговорення у проміжок між 16 - 31 липня 2018 року відповідно до процедури Оцінки впливу на довкілля (ОВД).

Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» з посиланням на прес-службу Міністерства екології та природних ресурсів України.

ТОВ «Схід руд трейд», видобування залізних кварцитів з родовища Латівське. Громадські слухання відбудуться 19 липня о 12:00 в приміщенні готелю «Братислава», за адресою Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, м-н Всебратське-2.

ТОВ «Партнер-КР», реконструкція машинної будівлі шахти «Південна-Вентиляційна» під комплекс багатофункціонального призначення з АЗК та АГЗП за адресою: вул. Волгоградська, 15 в Саксаганському районі м. Кривого Рогу, Дніпропетровської області. Громадські слухання (перші) відбудуться 20 липня 2018 р. о 12:00 у конференц-залі Палацу культури ім. Богдана Хмельницького (м. Кривий Ріг, вул. Ватутіна, 33).

ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», будівництво та експлуатація відвідного колектору шахтних вод шахти «Тернівська» від насосної шахти до врізання в напірну частину групового колектору. Громадські слухання відбудуться 26 липня 2018 р. о 10:00 у КЗ «Тернівський міський центр культури і дозвілля» (Дніпропетровська обл., м. Тернівка, бул. Шахтарської слави, 1а).

ПАТ «Укргазвидобування», видобування вуглеводнів Михайлівського родовища. Громадські слухання (перші) відбудуться 26 липня 2018 р. о 10:00 у приміщенні Reikartz Дніпро (м. Дніпро, вул. Троїцька, 12а).

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю