На Дніпропетровщині пройдуть семінари з впровадження інклюзивної освіти

19.07.2017 12:45

Мета проекту «Інклюзивна освіта – крок у майбутнє» полягає у формуванні політики впровадження інклюзивної освіти у Дніпропетровській області. Для цього будуть організовані семінари.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на «Молодіжний центр Дніпропетровщини».

Триденні семінари та тренінги пройдуть для представників місцевих органів самоврядування, для фахівців, спеціалістів та вчителів, що працюють з дітьми, молоддю та їх родинами, для батьків дітей з інвалідністю, для представників інших громадських об'єднань та організацій.

Також проект розшукує інформаційних та організаційних партнерів у Нікополі, Кривому Розі, Жовтих Водах, Кам'янському, Новомосковську, Павлограді, Синельниковому та Дніпрі.

Заповнити анкету можна за посиланням, та/або зателефонвати координатору проекту за телефоном 097 775 19 34, Микола.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось