На Дніпропетровщині переселенці отримали від ООН більше 3,5 млн грн

24.11.2014 14:41

Всього надано допомогу 704 сім'ям на суму 3 млн 546 тис. грн.

Згідно з угодою, підписаною Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців та департаментом соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА, внутрішньо переміщені особи найуразливіших категорій, які проживають на території Дніпропетровщини, отримали фінансову підтримку.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

До списків, складених місцевими органами соціального захисту, було включено 1627 осіб з 704 сімей. Це люди з обмеженими можливостями або серйозними захворюваннями, батьки-одинаки, матері з неповнолітньою дитиною-інвалідом, члени багатодітних сімей з трьома і більше дітьми та інші малозабезпечені категорії громадян.

Читайте також: Днепропетровщина получит от ООН более $2 млн для переселенцев

Одноразові виплати на сім'ю склали від 3000 до 7500 грн. Загальна сума грошової допомоги - 3 млн 546 тис. грн.

До 17 листопада 2014 року всі платежі проведені в повному обсязі. Гроші перераховані на банківські рахунки одержувачів.

Читайте також: ООН поделится опытом с Днепропетровщиной в работе с переселенцами

 

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет