На Дніпропетровщині діє програма фінансування бізнесу жінок

12.07.2017 13:45

У Дніпропетровській області триває Іноваційна програма з розвитку підприємництва ВПО жінок у сільській місцевості, яка передбачає фінансування бізнесу жінок, що пройшли конкурс бізнес-планів. Жінки, що вже отримали гранти, розповіли про програму.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на громадську палату Дніпропетровської області.

«Завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Литовської Республіки та за участю ВГО «Громадська Палата України» у партнерстві з ГО «Фундація прав людини» тепер маємо можливість надавати послуги з оздоблення одягу і текстильних виробів за допомогою комп'ютерної вишивки!» – каже Тетяна Дітковська з Павлограду.

Інша грантерка, Наталі Куковинець, так коментує роботу на новому обладнанні, що було придбано в рамах фінансування бізнес-планів:

«Работаю над очередной картиной в своем салоне Black Cherry в г. Днепр – тончайшие контуры, мягкие цветовые переходы и полутени, просто и легко. Это было бы труднее без новых мегапрофессиональных машинок от шведской фирмы с мировым именем в тату оборудовании Ink machinеs. Легкие, мощные, функциональные, подходят как под иглы, так и под модули, просто здоровски сидят в руке и радуют глаз. Теперь будет еще больше и круче работ! Приходите!»

Третя грантерка, що мешкає у селі Синельниковського району Ірина Полтавська, встановила теплицю на своєму подвір’ї. Підготовчі роботи по встановленню теплиці зайняли більше часу, ніж планувалось: за порадою фахівців була збудована спеціальна підлога для тривалішої експлуатації.

«В этом году выдалась переменчивая весна: то мороз в апреле, то град в мае. Рассаду спасали всей семьей. И ночью тоже – палили костры и окучивали дымом огород. Мы рады, что получили возможность приобрести теплицу. В ней будет подходящая температура и среда для роста и урожая. Планируем выращивать огурцы и зелень до самых морозов.»

Діяльність відбувається в рамках «Іноваційной програми з розвитку підприємництва ВПО жінок у сільській місцевості» у Дніпропетровській області за оргпідтримки ГО Фундація прав людини та ГО Громадська Палата України при фінансуванні МЗС Літовської Республіки.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет