На Дніпропетровщині діє програма фінансування бізнесу жінок

12.07.2017 13:45

У Дніпропетровській області триває Іноваційна програма з розвитку підприємництва ВПО жінок у сільській місцевості, яка передбачає фінансування бізнесу жінок, що пройшли конкурс бізнес-планів. Жінки, що вже отримали гранти, розповіли про програму.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на громадську палату Дніпропетровської області.

«Завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Литовської Республіки та за участю ВГО «Громадська Палата України» у партнерстві з ГО «Фундація прав людини» тепер маємо можливість надавати послуги з оздоблення одягу і текстильних виробів за допомогою комп'ютерної вишивки!» – каже Тетяна Дітковська з Павлограду.

Інша грантерка, Наталі Куковинець, так коментує роботу на новому обладнанні, що було придбано в рамах фінансування бізнес-планів:

«Работаю над очередной картиной в своем салоне Black Cherry в г. Днепр – тончайшие контуры, мягкие цветовые переходы и полутени, просто и легко. Это было бы труднее без новых мегапрофессиональных машинок от шведской фирмы с мировым именем в тату оборудовании Ink machinеs. Легкие, мощные, функциональные, подходят как под иглы, так и под модули, просто здоровски сидят в руке и радуют глаз. Теперь будет еще больше и круче работ! Приходите!»

Третя грантерка, що мешкає у селі Синельниковського району Ірина Полтавська, встановила теплицю на своєму подвір’ї. Підготовчі роботи по встановленню теплиці зайняли більше часу, ніж планувалось: за порадою фахівців була збудована спеціальна підлога для тривалішої експлуатації.

«В этом году выдалась переменчивая весна: то мороз в апреле, то град в мае. Рассаду спасали всей семьей. И ночью тоже – палили костры и окучивали дымом огород. Мы рады, что получили возможность приобрести теплицу. В ней будет подходящая температура и среда для роста и урожая. Планируем выращивать огурцы и зелень до самых морозов.»

Діяльність відбувається в рамках «Іноваційной програми з розвитку підприємництва ВПО жінок у сільській місцевості» у Дніпропетровській області за оргпідтримки ГО Фундація прав людини та ГО Громадська Палата України при фінансуванні МЗС Літовської Республіки.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю