На Днепропетровщине увеличиваются тарифы на воду

05.09.2018 12:00

Предприятия Днепропетровщины по поставке водоснабжения в очередной раз поднимают тарифы. В среднем они вырастут на 12%, сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на решение Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг.

Столько по оптовым тарифам за один кубометр будут платить лицензиаты НКРЕКП, реализующих воду другим предприятиям водопроводно-канализационного хозяйства:

Для последующих потребителей на централизованное водоснабжение и водоотвод вскоре начнут действовать следующие тарифы:

Новые тарифы на воду начнут действовать после публикации в "Урядовом курьере".

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю