На Днепропетровщине – острый дефицит кадров, - Виктор Сергеев

24.10.2017 21:30

В Украине и области наблюдается дефицит кадров, во многом это связано с массовым выездом представителей рабочих профессий за границу, в том числе и Польшу.

Об этом рассказал в эфире 51-го телеканала Глава правления Федерации организаций работодателей Днепропетровщины Виктор Сергеев, сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Никто этим вопросом вплотную не занимается. Наоборот даже: не обращают внимания на то, что ухудшается ситуация, рабочие места сокращаются, народ рванул  в Европу по безвизу. Поляков это очень радует, и даже навстречу идут - по безвизу уже можно трудоустроиться», - отметил он.

Читайте также: В Днепре за коммунальные долги планируют отбирать автомобили

Виктор Сергеев заявил, что сейчас наблюдается острый дефицит специальностей. Работодатели пассажирского транспорта в один голос говорят, что не хватает водителей, сварщиков, аграриев.

«Я взял очередную справку в фонде занятости - они нам регулярно высылают - там были указаны 24 тысячи вакансии и 4 претендента на одного место. Еще год назад было 10 претендентов на одно место. Это говорит не о том, что мы так хорошо поработали и так много рабочих мест создали. Просто народ выехал», - подытожил Глава правления Федерации организаций работодателей Днепропетровщины.

Комментарии
здобули
24.10.2017
это говорит о том что в польше больше платят, раза в 3-4 минимум. все кто умеет работать свалят, останутся только дураки и коррупционеры
Иван
24.10.2017
А оффшорно барыжно воровской клан не пробовал физически повкалывать за гроши...
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю