На Днепропетровщине "Оппозиционный блок" хочет "стопроцентной победы"

21.11.2014 15:19

Бывший глава администрации президента Януковича, народный депутат Украины, один из лидеров "Оппозиционного блока" Сергей Левочкин заявил, что оппозиция серьезно готовится к дальнейшей политической борьбе за голоса избирателей. Для этого даже планируется переформатировать ее в новую политическую силу.

Об этом он сообщил корреспонденту News24UA, пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

По его словам, решение по этому вопросу будет принято в ближайшее время, а в новую политическую силу войдут все те, кто в составе блока принимал участие в недавних парламентских выборах.

Также представитель "Оппозиционного блока" заявил, что новая политическая сила будет готовиться к следующим выборам, как парламентским, так и местным, которые по действующему законодательству должны состояться осенью 2015 г.

Основной задачей новой партии, подчеркнул Левочкин, будет "стопроцентная" победа в базовых регионах и формирование сильных фракций в советах всех уровней в других (не базовых) областях Украины.

По его данным, на сегодняшний день "Оппозиционный блок" является самой рейтинговой политической силой в семи регионах Украины.

"Мы проводили социологию, которая показала, что "Оппозиционный блок" является первой по популярности политической силой уже в семи регионах Украины. То есть до пяти регионов, где мы победили на выборах – Луганской, Донецкой, Харьковской, Днепропетровской и Запорожской областей, в соответствии с социологическими исследованиями, прибавились Одесская и Николаевская области. Кроме того, мы балансируем между первым и вторым местом в Херсонской области. Поэтому сегодня можно говорить о серьезной поддержке "Оппозиционного блока" - подчеркнул Сергей Левочкин.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю