На Днепропетровщине 39 мажоритарщиков отказались от регистрации

15.10.2014 13:21

По состоянию на 15 октября, 39 мажоритарщиков отказались от участия в предвыборной гонке на округах Днепропетровской области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Из 251 зарегистрированного кандидата в нардепы в списках осталось 212 человек.

Список выбывших мажоритарщиков:
24 – Юрий Дегтярев (самовыдвижение), Богдан Клименко (Батькивщина), Андрей Панченко (Громадська сила)
25 – Александр Шипко (Сильная Украина)
27 – Андрей Баско (Батькивщина), Вадим Моренец (Народный фронт), Наталья Демидова ( Оппозиционный блок)
28 - Ольга Мельникова (Оппозиционный блок), Владимир Харченко (Народный фронт)
29 - Татьяна Гребенюк (Оппозиционный блок)
30 – Дмитрий Дементьев (Сильная Украина), Марина Гурская (Оппозиционный блок)
31 – Сергей Олийнык (Народный фронт), Андрей Малашевский (самовыдвижение), Николай Пономаренко (Оппозиционный блок), Игорь Петровский (Сильная Украина)
32 – Павел Литвиненко (КПУ), Игорь Никитин (самовыдвижение), Сергей Коляда (Оппозиционный блок), Андрей Полтавец (самовыдвижение), Сергей Смелый (Сильная Украина)
33 - Александр Твердохлеб (самовыдвижение), Константин Федин (самовыдвижение), Лилия Авраменко (Оппозиционный блок), Александр Лищина (Сильная Украина)
35 - Александр Жир (самовыдвижение), Ирина Литвинова (Оппозиционный блок)
36 – Владимир Залунин (самовыдвижение), Владимр Куклин (Сильная Украина), Евгений Живага (Оппозиционный блок)
37 - Сергей Рыжков (Оппозиционный блок), Александр Шпинов (самовыдвижение), Людмила Селиванова (Украинская перспектива),
38 – Александр Буряк (самовыдвижение), Игорь Гуртовый (Блок Петра Порошенко), Нина Погорелая (самовыдвижение), Анатолий Адамский (Оппозиционный блок)
39 – Александр Верченко (самовыдвижение), Геннадий Ковалёв (Оппозиционный блок)

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Лидер общественной организации "Время молодых"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю