На Днепропетровщине 39 мажоритарщиков отказались от регистрации

15.10.2014 13:21

По состоянию на 15 октября, 39 мажоритарщиков отказались от участия в предвыборной гонке на округах Днепропетровской области.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

Из 251 зарегистрированного кандидата в нардепы в списках осталось 212 человек.

Список выбывших мажоритарщиков:
24 – Юрий Дегтярев (самовыдвижение), Богдан Клименко (Батькивщина), Андрей Панченко (Громадська сила)
25 – Александр Шипко (Сильная Украина)
27 – Андрей Баско (Батькивщина), Вадим Моренец (Народный фронт), Наталья Демидова ( Оппозиционный блок)
28 - Ольга Мельникова (Оппозиционный блок), Владимир Харченко (Народный фронт)
29 - Татьяна Гребенюк (Оппозиционный блок)
30 – Дмитрий Дементьев (Сильная Украина), Марина Гурская (Оппозиционный блок)
31 – Сергей Олийнык (Народный фронт), Андрей Малашевский (самовыдвижение), Николай Пономаренко (Оппозиционный блок), Игорь Петровский (Сильная Украина)
32 – Павел Литвиненко (КПУ), Игорь Никитин (самовыдвижение), Сергей Коляда (Оппозиционный блок), Андрей Полтавец (самовыдвижение), Сергей Смелый (Сильная Украина)
33 - Александр Твердохлеб (самовыдвижение), Константин Федин (самовыдвижение), Лилия Авраменко (Оппозиционный блок), Александр Лищина (Сильная Украина)
35 - Александр Жир (самовыдвижение), Ирина Литвинова (Оппозиционный блок)
36 – Владимир Залунин (самовыдвижение), Владимр Куклин (Сильная Украина), Евгений Живага (Оппозиционный блок)
37 - Сергей Рыжков (Оппозиционный блок), Александр Шпинов (самовыдвижение), Людмила Селиванова (Украинская перспектива),
38 – Александр Буряк (самовыдвижение), Игорь Гуртовый (Блок Петра Порошенко), Нина Погорелая (самовыдвижение), Анатолий Адамский (Оппозиционный блок)
39 – Александр Верченко (самовыдвижение), Геннадий Ковалёв (Оппозиционный блок)

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Партия "Сильная Украина"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Лидер общественной организации "Время молодых"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет