На Днепропетровщине жители выиграли суд по индивидуальным газовым счетчикам

21.06.2017 11:00

Депутат Криворожского горсовета Андрей Немченко заявил, что в городе есть первое решение в пользу населения об установке индивидуальных газовых счетчиков.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Многие из Вас хотят услышать подробности вынесения решения в пользу жителей - "Об установке индивидуальных счетчиков газа".

1. Решение вынес Саксаганский суд, и так сложилось, что опять судья Прасолов В.Н. (я сам в шоке).

2. В судебном заседании представитель Криворожгаза признал факт выполнения населением требований постановлений НКРЭ, а именно - полной оплатой населения Криворожгазу средств на установку индивидуальных счетчиков.

3. Судом было установлено, что Криворожгаз сам планирует и составляет свою "Инвестиционную программу", которую потом утверждает НКРЭ (как Вы понимаете, НКРЭ все равно, что ему подали, то он и утвердил).

4. Судом был установлен факт бездействия Криворожгаза в принятии необходимых решений, которые бы позволили не нарушать права криворожан по финансированию и установке индивидуальных счетчиков газа.

5. Судом был установлен факт дискриминации потребителей со стороны Криворожгаза (этим буду ставить, а этим не буду).

6. Судом был установлен факт отказа Криворожгаза ставить индивидуальные счетчики населению до истечения срока - 01.01.2018 года.

Теперь о пессимизме.
Конечно, первому идти сложно, но первое дело уже сейчас показало, что надо требовать. Кроме этого, обращаю Ваше внимание, что это первое решение в масштабах Украины. И главное - "Не набивает шишки тот, кто ничего не делает!", - рассказал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
наталья
21.06.2017
поддерживаю.... конкретное решение а не только пустословство с трибун.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет