На Днепропетровщине жители выиграли суд по индивидуальным газовым счетчикам

21.06.2017 11:00

Депутат Криворожского горсовета Андрей Немченко заявил, что в городе есть первое решение в пользу населения об установке индивидуальных газовых счетчиков.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Многие из Вас хотят услышать подробности вынесения решения в пользу жителей - "Об установке индивидуальных счетчиков газа".

1. Решение вынес Саксаганский суд, и так сложилось, что опять судья Прасолов В.Н. (я сам в шоке).

2. В судебном заседании представитель Криворожгаза признал факт выполнения населением требований постановлений НКРЭ, а именно - полной оплатой населения Криворожгазу средств на установку индивидуальных счетчиков.

3. Судом было установлено, что Криворожгаз сам планирует и составляет свою "Инвестиционную программу", которую потом утверждает НКРЭ (как Вы понимаете, НКРЭ все равно, что ему подали, то он и утвердил).

4. Судом был установлен факт бездействия Криворожгаза в принятии необходимых решений, которые бы позволили не нарушать права криворожан по финансированию и установке индивидуальных счетчиков газа.

5. Судом был установлен факт дискриминации потребителей со стороны Криворожгаза (этим буду ставить, а этим не буду).

6. Судом был установлен факт отказа Криворожгаза ставить индивидуальные счетчики населению до истечения срока - 01.01.2018 года.

Теперь о пессимизме.
Конечно, первому идти сложно, но первое дело уже сейчас показало, что надо требовать. Кроме этого, обращаю Ваше внимание, что это первое решение в масштабах Украины. И главное - "Не набивает шишки тот, кто ничего не делает!", - рассказал он.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Криворожского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
наталья
21.06.2017
поддерживаю.... конкретное решение а не только пустословство с трибун.
Последние записи в блогах

Про це на другому засіданні робочої групи з доопрацювання до другого читання проєкту Закону України «Про повну загальну середню освіту» сказала аналітик Асоціації міст України Людмила Мозгова. У нараді взяли участь представники секретаріату Комітету ВР, профільних міністерств, профспілки, батьківської спільноти, експерти та керівники закладів освіти.

Подробнее

Асоціація міст України категорично проти ініціативи щодо податкових пільг для земель залізниці. У зв’язку з цим надіслала до Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики свої зауваження до законопроєкту «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування земельних ділянок залізничного транспорту», яким пропонується встановлення податкових пільг для земель залізниці.

Подробнее

Впродовж січня – травня 2019 року органи фіскальної служби Дніпропетровщини забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на суму  6 млрд 285,9 млн гривень. Якщо цей показник порівняти з січнем – травнем  минулого року, то цьогорічна сплата єдиного внеску збільшилась на 1 млрд 58,2 млн гривень.

При цьому, лише у травні поточного року платники єдиного внеску Дніпропетровської області перерахували на рахунки Держказначейства 1 млрд 261,1 млн грн, що на 171,2 млн грн більше травневих надходжень 2018 року.

Нагадуємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Подробнее

За січень – травень 2019 року за оперативними даними до зведеного бюджету зібрано 507,2 млрд грн. Це на 13,3%, або на 59,5 млрд грн більше відповідного періоду минулого року. Так, за січень-травень 2018 року до зведеного бюджету надійшло 447,6 млрд грн.

За словами в.о. Голови ДФС Олександра Власова, до державного бюджету зібрано 400,1 млрд грн. Цей показник перевищує відповідний період минулого року на 11,5%, або на 41,1 млрд гривень.

«Позитивна динаміка спостерігається по всіх податкових і митних платежах. Позитив маємо за рахунок ефективного адміністрування та контролю за правильністю декларування, а також акцентування на боротьбі з правопорушеннями. Крім того, маємо понад 90% сплати податків у добровільному порядку», - зазначив Олександр Власов.

Так, податкових платежів до загального фонду держбюджету у січні-травні 2019 року зібрано у розмірі 242,5 млрд грн. Це на 10,6% або на 23,1 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Митних платежів надійшло 128,4 млрд грн, що на 2,8 млрд грн, або на 2,2% більше, ніж за січень-травень 2018 року.

У травні поточного року до зведеного бюджету зібрано 117,1 млрд грн. Це на 11,9%, або на 12,4 млрд грн перевищує показник травня минулого року. До державного бюджету зібрано майже 93,2 млрд грн. Це на 10,8%, або на 9,1 млрд грн перевищує збір травня 2018 року.

До загального фонду держбюджету у травні зібрано 60,1 млрд грн податкових платежів, що на 11%, або майже на 6 млрд грн більше, ніж у травні милого року.  Митних платежів надійшло 27,4 млрд грн, що на 3,3%, або на 0,9 млрд грн перевищує минулорічний показник.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет