На Днепропетровщине выдали более 700 карточек «Семья героя»

14.03.2016 16:38

Свыше 700 родственников погибших воинов АТО уже пользуются бесплатным проездом в маршрутках. Остальные 160 семей получат социальные проездные до конца марта.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ОГА.

Карточка «Семья героя» дает право семьям погибших ездить бесплатно в междугородних и пригородных маршрутках. Вместе с социальным проездным водителю следует предъявлять удостоверение члена семьи погибшего бойца.

Карточки получат 880 родственников погибших защитников. Их выдают в Центре помощи участникам АТО при ОГА и филиалах Центра в городах и районах. Срок действия проездных – до конца 2016-го.

Читайте также: Бойцы 93-й ОМБр вернулись в Черкасское (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю