На Днепропетровщине военные попались на сбыте оружия и боеприпасов

03.05.2017 14:42

26 апреля следователи военной прокуратуры Днепропетровского гарнизона Южного региона совместно с работниками ГУ БКОП СБ Украины задержали старшего сержанта Д. и гражданина Б, которые систематически, без предусмотренного законом разрешения, осуществляли сбыт огнестрельного оружия и боевых припасов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ведомства.

У задержанных лиц правоохранителями изъято 2 автомата АКС, 960 патронов калибра 5,45, 2 кг тротила, 2 кг пластида, 18 капсул-детонаторов, 31 запал УЗРГМ, 3 зажигательные трубки, 13 электродетонаторов, 17 магазинов к АКС.

28 апреля по ходатайству военной прокуратуры Днепропетровского гарнизона Южного региона Украины Жовтневый районный суд г. Днепра избрал меру пресечения в виде содержания под стражей военнослужащему одной из воинских частей в Днепропетровской области и его сообщнику.

В качестве альтернативы обоим обвиняемым судом определена возможность внесения залога в размере 128 тыс. грн.

Военной прокуратурой Днепропетровского гарнизона Южного региона Украины злоумышленникам сообщено о подозрении в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 263 УК Украины, санкцией которой предусмотрено наказание до 7 лет лишения свободы.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю