На Днепропетровщине водитель умер прямо во время движения (ФОТО)

03.04.2017 09:53

Трагедия произошла в поселке под Кривым Рогом. Водителю автомобиля «Жигули» стало плохо во время движения, он не справился с управлением, и машина вылетела на обочину.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Первый криворожский.

Автомобиль из кювета пришлось доставать трактором.

Напомним, что 9 февраля на Новом мосту в Днепре за рулем маршрутки умер водитель. Перед смертью он успел остановить транспортное средство, чем спас жизнь пассажирам.

Читайте также: На Новом мосту в Днепре маршрутка едва не вылетела в реку (ФОТО)

 3

 4

 5

Фото: Первый городской.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось