На Днепропетровщине в память о Скрябине устроили автопробег (ФОТО)

02.02.2017 17:04

2 февраля исполняется 2 года со дня гибели популярного украинского музыканта Андрея Кузьменко, известного под псевдонимом Кузьма Скрябин. Артист погиб в аварии под Кривым Рогом, возвращаясь с концерта. В память о своем кумире поклонники исполнителя устроили автопробег.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Первый городской.

В мероприятии приняли участие порядка 15 машин. Они проехали колонной от центра Кривого Рога до места аварии. Там сейчас установлен памятный знак, посвященный всем автомобилистам, пострадавшим на этом опасном участке дороги.

Люди почтили память певца минутой молчания, а потом спели несколько его песен.

Напомним, что в Днепре 31 января состоялся концерт, посвященный памяти Андрея Кузьменко. На концерте выступила группа «Скрябин», а также несколько других известных украинских и местных коллективов.

 %d0%a1%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba

 %d0%a1%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba2

 

 

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю