На Днепропетровщине в память о Скрябине устроили автопробег (ФОТО)

02.02.2017 17:04

2 февраля исполняется 2 года со дня гибели популярного украинского музыканта Андрея Кузьменко, известного под псевдонимом Кузьма Скрябин. Артист погиб в аварии под Кривым Рогом, возвращаясь с концерта. В память о своем кумире поклонники исполнителя устроили автопробег.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на Первый городской.

В мероприятии приняли участие порядка 15 машин. Они проехали колонной от центра Кривого Рога до места аварии. Там сейчас установлен памятный знак, посвященный всем автомобилистам, пострадавшим на этом опасном участке дороги.

Люди почтили память певца минутой молчания, а потом спели несколько его песен.

Напомним, что в Днепре 31 января состоялся концерт, посвященный памяти Андрея Кузьменко. На концерте выступила группа «Скрябин», а также несколько других известных украинских и местных коллективов.

 %d0%a1%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba

 %d0%a1%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba2

 

 

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось